Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrzypi sprzęgło...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witma. mam taki nieduzy problemik. Mianowicie skrzypi mi sprzęgło jak je naciskam. To chyba jakaś sprężyna bo tak właśnie zdefiniował bym ten odgłos. Jak się do tego dobrać , zeby to jakoś nasmarować???Wszystko dział okey ale wkurza mnie to na tyle, ze muszę głośno słuchać muzyki żeby to zagłuszyc :-)

pozdrawiam

Opublikowano

tez mam to i to nie robi sprezyna tylko oska pedalu i nie ma tego badziewia jak nasmarowac :evil:

Opublikowano

To pewnie tak w avantach skrzypi :mrgreen:

Opublikowano
To pewnie tak w avantach skrzypi

Oj bo za tego Avanta Cie zlinczujemy. :twisted: Nie ma ladniejszej wersji A4 B5 niz Avant. :wink: :mrgreen:

Opublikowano
To pewnie tak w avantach skrzypi :mrgreen:

wojtas pewnie sobie myśli:

oj jak fajnie byłoby mieć avancika ze skrzypiącym sprzęgłem.. :mrgreen: :razz:

Opublikowano

:mrgreen:

a ja mam pieknego avanta i nic nie skrzypi :mrgreen:

Opublikowano
wojtas pewnie sobie myśli:

oj jak fajnie byłoby mieć avancika ze skrzypiącym sprzęgłem..

Hehe jasne jasne

a ja mam pieknego avanta i nic nie skrzypi

Ty masz srebrnego, w srebrnych nie skrzypi :mrgreen:

Opublikowano
Ty masz srebrnego, w srebrnych nie skrzypi

no i wszystko jasne :mrgreen:

Opublikowano

mialem ten sam problem strasznie glosno skrzypialo to sprzeglo... za pierwszym razem rozebralem caly spod zeby sie tam dostac popsikalem wd40 ale nic to nie dalo. Za drugim razem wysmarowalem wszystko co sie ruszalo tawotem i tez nic ale sie wkurzylem i jeszcze raz na tawot popsikalem wd40 i podzialalo!!! niema nawet najmniejszego pisku!! najbardziej trzeba wysmarowac tloczek ten osloniety guma. Pod ta gume powciskac tawotu i na to wd40 i nad tym jest jeszcze sprezyna mocowana do plastikowych czesci ją na zawiasach wysmarowac i dokladnie nad tloczkiem jest ona wczepiona w jeszcze jeden plastik( ciezko to zauwazyc) i tam tez naladowac tawotu i wd40. Nie wiem dokladnie ktore z tych rzeczy skrzypi ale po nasmarowaniu obu niema juz zadnego pisku.

Opublikowano
Ty masz srebrnego, w srebrnych nie skrzypi :mrgreen:

Moje jest zielone i też nie skrzypi tfu tfu :razz:

[ Dodano: 2006-06-15, 13:07 ]

mialem ten sam problem strasznie glosno skrzypialo to sprzeglo... za pierwszym razem rozebralem caly spod zeby sie tam dostac popsikalem wd40 ale nic to nie dalo. Za drugim razem wysmarowalem wszystko co sie ruszalo tawotem i tez nic ale sie wkurzylem i jeszcze raz na tawot popsikalem wd40 i podzialalo!!! niema nawet najmniejszego pisku!! najbardziej trzeba wysmarowac tloczek ten osloniety guma. Pod ta gume powciskac tawotu i na to wd40 i nad tym jest jeszcze sprezyna mocowana do plastikowych czesci ją na zawiasach wysmarowac i dokladnie nad tloczkiem jest ona wczepiona w jeszcze jeden plastik( ciezko to zauwazyc) i tam tez naladowac tawotu i wd40. Nie wiem dokladnie ktore z tych rzeczy skrzypi ale po nasmarowaniu obu niema juz zadnego pisku.

A na buty Ci nie cieknie ten smar i wd 40 :mrgreen: :razz:

Opublikowano

mam czarne buty to nie widac:P:P

Opublikowano

miałem też ten problem próbowałem to załatwić głośną muzyką ale ile można :grin: tak mnie to zirytowało że już nie wytrzymałem normalnie jak w trabancie ! więc zdjołem maskownicę-półkę odkręcając cztery śruby ( dwie pod pokrywą bezpieczników i dwie po lewej i prawej stronie kierownicy) powstrzykiwałem drobną igłą olej silnikowy : na tłoczek, na tuleje, pod tuleje, i na łożysko łapy tłoka bo tam trzeszczało jak w samochodzie było gorąco dziwne ? ale prawdziwe. No i od tego czasu ciszaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen:

  • 1 rok później...
Opublikowano

a w moim skrzypi jak wcisne sprzęgło,ale ten zgrzyt dochodzi z skrzyni biegów :slina:a dostać się tam nie sposób,no chyba żę przy okazji wymiany tarczy.hmmm w skrzyni co tam linka wchodzi jak to działa :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.