Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Złe prowadzenie auta. Prośba o pomoc.


Radziu Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. przewaliłem chyba całe forum w poszukiwaniu interesującego mnie problemu, ale nic (niestety) nie znalazłem. Otóż:

Audika przy kupnie, prowadziła się jak marzenie, poprostu pięknie. Później coś się spierniczło i jest jak Caliba doslownie(bez obrazy) wozi ją strasznie po koleinachpodczas energicznych zmian biegow sczególnie 1,2,3 wyrwa kierownicę z rąk. I teraz tak:

Coś stukało w zawieszeniu, i nie przrebierając w środkach wymieniłem cał komplet wahaczy MS i myślałem zze będzie lepiej ale niestety, jest to samo co było. Końcówki też są zmienione i luzów na nich nie ma, ale drążki. Hmm. Opiszę coi jak: więc:

gdy skręce mocno w prawo na postoju, czuć i słychać stuknięcie po lewej stronie jakby drążek kierowniczy? Czy moze już maglownica mówi good bye. audi ma przejechane 212 tys. Doddam jeeszcze i będzie to chyba najtrafniejsze określenie prowadzenia -->TAPCZAN Kierownica cały czas pływa jakby była jakoś dziwnie nasmarowana. NAprawde proszę o pomoc ;( bo nie wiem za co mam się zabrać.

P.S. Jeśli gdzieś jest taki temat a go nei znalazłem, to bardzo przepraszam, ale naprawdę szukałem namiętnie. pozdrówka dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki mają po około 70% nie pamiętam dokładnie, ale robiłem pomiary. Podskoczęj eszcze na jedną stacje diagnostyczną zobaczę. są zmieniane przez poprzedniego właściciela i mają około 40 tys przejechane. Są to kayaby. Drążki wymienie, nie wiem czy prawy, ale lewy od kierowcy napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, oby nie. wymienie te drążki najpierw żeby to ewentualnie wykluczyć lub potwierdzić.

A najgorsze jest to, że jest takie wrażenie jakby przód miałby się rozlecieć. Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły, co jeszcze trzebaby było sprawdzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyminiłbym drążki z końcówkami, a potem koniecznie na zbieżność. Ja miałem luz na drążkach, co prawda auto dobrze się prowadziło ale i tak czuć teraz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troche :kox:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 13:41_________________________________________________Troche odświerzę temat.

Więc tak: wczoraj sprawdziłem cały przód... powtarzam, CAŁY. Luzów nie mam nigdzie, ani na końówkach, ani na drązkach. rozpiąłem też górne wahacze, i luzu brak. wszystko jest sztywne i w super stanie (bo wszystko nowe) ale neistety, ciagle się prowadzi jak tapczan na kółkach. podjechałem na diagnostykę na sprawdzenie i upewnienie się w swoich prBo trochę kasy wsadziłem w zawias, a ciągle jest to samo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiel jest suchy. wczoraj pozdejmowałem osłony. Luz zobaczyłem na ślimaku w środku maglownicy gdzie hodzi on po listwie prowadzącej. ma taki głośny metaliczny stukot przy ruszaniu kierą prawo,lewo. No cóż. wiec trzeba będzie szykować pieniązki na maglownicę...ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...