Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Znaczek audi


pjngwjn

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jest pewna sprawa. Kiedy kupowałem auto miało już zdjęte emblematy z klapy z tyłu (sedan). Postanowiłem więc kupić znaczek audi, ale nie ori tylko taki plastikowy: o coś jak to:

http://moto.allegro.pl/item763208369_audi_100_przod_246x80mm_emblemat_logo_znaczek_2.html

W każdym bądź razie jest to plastikowe i nie ori. Ku zdumieniu muszę przyznać, że odziwo trzyma się bardzo dobrze :cool1:

Ale jednak po czasie postanawiam zdjąć ten chiński chłam na rzecz klapy, której uroku dodaje całkowity niebyt tego "posrzebrzanego" gówna.

W związku z tym moje pytanie.

Jak zdjąć ten emblemat tak, aby nie uszkodzić lakieru? znaczek ten trzyma się na 5małych niewidocznych tasiemek dwustronnych grubszych (znaczek lekko odstaje od karoserii ~2-3mm)

Czego mam użyć przy tym zabiegu?

pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposobów jest wiele. Mocno podgrzać, usunąć za pomocą żyłki. P.S. Gdzieś już widziałem taki temat... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienkim nożem możesz ewentualnie przytrzymać taśmy, odklejając znaczek. Wcześniej warto je podgrzać suszarką żeby poszło łatwiej a potem potraktuj taśmy jakimś rozpuszczalnikiem lub ewentualnie benzyną. Ja używałem kiedyś do podobnych celów benzyny do zapalniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porządku. zastosuję się. pozdro dzięki !!

Żyłka najlepszy sposób + plus benzyna ekstrakcyjna + na wszelki wypadek pasta tempo k2. Ostatnio usuwałem znaczki audi a4. Nie ma śladu a wygląda gicio :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porządku. zastosuję się. pozdro dzięki !!

Żyłka najlepszy sposób + plus benzyna ekstrakcyjna + na wszelki wypadek pasta tempo k2. Ostatnio usuwałem znaczki audi a4. Nie ma śladu a wygląda gicio :naughty::hi:

Tak samo robiłem z kolegą w jego A4, teraz nie ma ani śladu.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...