Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Znaczek audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Jest pewna sprawa. Kiedy kupowałem auto miało już zdjęte emblematy z klapy z tyłu (sedan). Postanowiłem więc kupić znaczek audi, ale nie ori tylko taki plastikowy: o coś jak to:

http://moto.allegro.pl/item763208369_audi_100_przod_246x80mm_emblemat_logo_znaczek_2.html

W każdym bądź razie jest to plastikowe i nie ori. Ku zdumieniu muszę przyznać, że odziwo trzyma się bardzo dobrze :cool1:

Ale jednak po czasie postanawiam zdjąć ten chiński chłam na rzecz klapy, której uroku dodaje całkowity niebyt tego "posrzebrzanego" gówna.

W związku z tym moje pytanie.

Jak zdjąć ten emblemat tak, aby nie uszkodzić lakieru? znaczek ten trzyma się na 5małych niewidocznych tasiemek dwustronnych grubszych (znaczek lekko odstaje od karoserii ~2-3mm)

Czego mam użyć przy tym zabiegu?

pozdrawiam !!!

Opublikowano

Postaraj się znaczek tak oderwać aby taśmy zostały na lakierze a następne jakimś nie za mocnym rozpuszczalnikiem odkleić te tasiemki.

ja bym tak zrobił :wink4:

Opublikowano

Sposobów jest wiele. Mocno podgrzać, usunąć za pomocą żyłki. P.S. Gdzieś już widziałem taki temat... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

za pomocą noza to zrobię ?

w porządku, tylko teraz co za specyfik mogę użyć ? dentka?

Opublikowano

Cienkim nożem możesz ewentualnie przytrzymać taśmy, odklejając znaczek. Wcześniej warto je podgrzać suszarką żeby poszło łatwiej a potem potraktuj taśmy jakimś rozpuszczalnikiem lub ewentualnie benzyną. Ja używałem kiedyś do podobnych celów benzyny do zapalniczek.

Opublikowano

za pomocą noza to zrobię ?

w porządku, tylko teraz co za specyfik mogę użyć ? dentka?

benzynka ekstrakcyjna :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w porządku. zastosuję się. pozdro dzięki !!

Opublikowano

w porządku. zastosuję się. pozdro dzięki !!

Żyłka najlepszy sposób + plus benzyna ekstrakcyjna + na wszelki wypadek pasta tempo k2. Ostatnio usuwałem znaczki audi a4. Nie ma śladu a wygląda gicio :naughty::hi:

Opublikowano

w porządku. zastosuję się. pozdro dzięki !!

Żyłka najlepszy sposób + plus benzyna ekstrakcyjna + na wszelki wypadek pasta tempo k2. Ostatnio usuwałem znaczki audi a4. Nie ma śladu a wygląda gicio :naughty::hi:

Tak samo robiłem z kolegą w jego A4, teraz nie ma ani śladu.

:)

Opublikowano

na temayt zdejmowania znaczkow itp jest juz post bardzo dobrze wszystko opisane wystarczy :szukaj:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.