Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwny dzwięk po hamowaniu


gzrybol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czasmi po hamowaniu szcególnie ostrym jak puszcze pedał hamulca słyszę dziwne buczenie, generalnie hamulce są ok ładnie hamują z resztą nie tak dawno wymieniane tył i przód czasmi też jak nacisnę kilka razy jeden po drógim to pedał robi sie twardy a hamulce jakby słabesze, miał ktoś podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czasmi po hamowaniu szcególnie ostrym jak puszcze pedał hamulca słyszę dziwne buczenie, generalnie hamulce są ok ładnie hamują z resztą nie tak dawno wymieniane tył i przód czasmi też jak nacisnę kilka razy jeden po drógim to pedał robi sie twardy a hamulce jakby słabesze, miał ktoś podobny przypadek?

tak,spotkałem sie z czymś takim

przypadek jak wiele innych

przydziadowałeś z kasą na hamulcach :thumbdown: :thumbdown:

teraz nie hamuja tylko sie palą :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jezeli tarcze ATE nacinane, klocki textar z przodu, tył tarcze febi i kolocki Textar to według Ciebie dziadowanie to powiedz co ty masz założone??[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 18:00_________________________________________________Po drógie hamuje i to świetnie z 220 pedał w deche i jest ok tylko dzwięk mnie denerwuje po hamowaniu jak pedał puszcze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jezeli tarcze ATE nacinane, klocki textar z przodu, tył tarcze febi i kolocki Textar to według Ciebie dziadowanie to powiedz co ty masz założone??[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 18:00_________________________________________________Po drógie hamuje i to świetnie z 220 pedał w deche i jest ok tylko dzwięk mnie denerwuje po hamowaniu jak pedał puszcze :tongue4:

jak Cie interesue, to jeżdze na Ferodo DS Performance + Brembo Serie Oro

jeżdzisz AJM-em 220 ???????

niezle, niezle.... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cię dziwi że AJM 220 poleci pleci jak ma 140 kucy i 340 Nm moment nie wiem z czego Ci tak śmieszno, a co do hamulcy to zaznaczam mam tarcze nacinane, miałem mieć nawiercane ale stwierdziłem że i tak ich nie wykorzytam, jeżeli nie wierzysz co do predkości to przyjedz do Kraka to Ci pokaże program robił Rogal ale przed nim miałem niemieckie dziadostwo i na tamtym programie leciał 230 po prostej! ale wszytkie możliwe parametry były przegięte.

Jeżeli nie wiesz jaka jest przyczyna takiego dzwięku to sie nie wypowiadaj, bo hamulce na bank mi sięnie palą przy delikatnym hamowaniu teżjest taki dzwięk ale żadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie bede się z tobą o pierdoły sprzeczał nie ma Navi więc nie zobacze koła mam aktualnie 15 czyli ori sram na to co myślisz na temat V max AJM, wali mnie to chcę uzyskac informacji co do dzwieku po hamowaniu, a widze że chcesz tobie nabić statystyki, jak nie wiesz to TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ BO CO JAK CO ALE NA HAMULCACH, OPONACH I ZAWIESZENIU NIE OSZCZĘDZAM!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 27 Październik 2009, 18:35_________________________________________________Może mnie admistrator opierniczyć za język ale nie lubie ludzi Twojego pokroju, co nie wie ale za wszelką cene chce zaistnieć.

To nie GG do pogaduszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem co tutaj mozna sobie nabijać

a tak na marginesie Ate PD nie nadaje sie na ciągłe hamowanie z 220 do 0

raz, drugi zahamujesz i upalisz klocki, dlatego do takich atrakcji potrzebne są "mocniejsze" klocki

dlatego masz takie objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogą być spalone klocki skoro równo i ładnie hamuja, tarcze też są równo zdarte i nie ma przebarwień, dróga sprawa to nigdy nie miałem tak żeby z 220 hamować do 0 ale skoro twierdzisz ze sie hamulce palą to wytłumacz mi co ma wspulnego ten dzwięk po hamowaniu z samym chamowaniem, jak mogą sie klocko przegrzać?? pierwsze pujdą tarcze, z resztą co bede tłumaczył dzwięk dochodzi bardziej z pompy a nie z hamulcy. Nic mądrego nie napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ci napisałem

musisz sprawdzić vacuum, skoro po kilkakrotnym nacisnięciu

dzwigni hamulca spada skuteczność hamowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...