Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tor Poznań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy istnieje możliwość pojeżdżenia samochodem po tym torze? Ot tak, dla siebie, poza wyśigami? Tak jak jest na Nurburgringu- wjeżdżasz, płacisz i śmigasz? Szukałem trochę informacji na ten temat, ale nic konkretnego nie znalazłem ;)

Opublikowano

15 czy 20 zł lap :wink4:

o ile nic się nie pozmieniało

ogólnie to tor wg mnie do bani ale ważne że jakiś bo w polsce to tyle torów że szkoda gadać

Opublikowano

15 czy 20 zł lap :wink4:

o ile nic się nie pozmieniało

ogólnie to tor wg mnie do bani ale ważne że jakiś bo w polsce to tyle torów że szkoda gadać

kolego tor poznan nie jest do bani... to jeden z lepszych torow w Polsce. jest to bardzo techniczny tor i nie jest to moje zdanie ale kierowcow tak samochodow jak i motocykli ktorzy sie na nim scigaja.

co do pojezdzenia po torze to musialbys zadzwonic. wiem ze za jakas oplata mozna pojezdzic ale szczegolow nie znam. zapytaj na PW kolege Pepina :wink4:

a tu masz wiecej info http://www.aw.poznan.pl/

Opublikowano

o jakości polskich torów świadczy to że wszelkie "polskie" cup'y odbywają się za granicą :good:

no a że najlepszy trudno się dziwić bo za dużej konkurencji to on nie ma :wallbash:

mało wymagające zakręty a szkoda mógł by być jeden taki jak na laguna seca "screwdriver" :naughty:

Opublikowano

15 czy 20 zł lap :wink4:

o ile nic się nie pozmieniało

ogólnie to tor wg mnie do bani ale ważne że jakiś bo w polsce to tyle torów że szkoda gadać

kolego tor poznan nie jest do bani... to jeden z lepszych torow w Polsce. jest to bardzo techniczny tor i nie jest to moje zdanie ale kierowcow tak samochodow jak i motocykli ktorzy sie na nim scigaja.

co do pojezdzenia po torze to musialbys zadzwonic. wiem ze za jakas oplata mozna pojezdzic ale szczegolow nie znam. zapytaj na PW kolege Pepina :wink4:

a tu masz wiecej info http://www.aw.poznan.pl/

potwierdzam, tor jest bardzo trudny ale mi osobiście bardzo dobrze jezdzis sie tam na motorze

podobnie na torze w Kielcach, ale tam nie byłem już 3 lata

Opublikowano

Podobno w Pionkach pod Radomiem ma się wybudować jakiś tor i ma być całkiem niezły, podobno na światowym poziomie.

Opublikowano

wpadaj na Nurgburgring :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na Nurburgring wpadnę obowiązkowo i to nie raz, ale najpierw trzeba się zająć prawkiem (w wakacje 2011r. się pojedzie) :tongue4: A teraz chciałem się z tatą do Poznania wybrać.

Dzięki za pomoc, jak coś to będę do nich dzwonić.

Opublikowano

aaa nie spojrzałem na Twój wiek :naughty::decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Można wjechać w niedzielę i czwartek na giełdę (nie pamiętam ile kosztuje wjazd) i trochę pośmigać . Od dawna sobie obiecuje że kiedyś się przejadę na zakończenie giełdy, może wtedy wystarczy dać ,,wpuszczalskim "w łapę , a może jak już większość wyjeżdża to można wjechać za fri ? Warto byłoby rozeznać temat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.