Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Garrett gt1749vc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy turbinka z tematu to "BRD" ?

Jeżeli tak to dużo trudności jest w niej z montażem do AFN'a? :cool1:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Do AJM'a podchodzi P&P ... nawet waz jest na opaske a nie szybkozlaczke ... wiec powinno byc to samo :)

Opublikowano

turbo BRD pasuje prawie P&P do AFN jedyne co trzeba zrobić to zaślepić śrubą dziurę w części gorącej oraz jakoś przerobić wąż (ten w kształcie litery S) bo ujście części zimnej jest większe niż w turbinie AFN.Może jakoś ten wąż rozciągnąć na gorąco , wcisnąć na siłę lub dorobić jakąś przejściówkę.Można spróbować zaadoptować waż turbo-ic od AWX jest większy może wejdzie.

Opublikowano
  • Autor

ja mam FMIC i tam też mam szerzej więc myślę że nie bedzie problemu - ewentualnie przerobię lekko :good:

a jak z tą nazwą?

i nie ma tam dpf'u czasem? :mysli:

Opublikowano

zla nazwa no brd jest robione przez KKK ma swoj nr...

Opublikowano
  • Autor

w takim razie co to za dmuchawka? :cool1:

wiem że pasuje do furmanek grupy VW do 2.0tdi

widziałem takie 3 do kupienia :kox:

Opublikowano

do poprzecznego silnika

Opublikowano
  • Autor

golfy itd...? :thumbdown:

Opublikowano

golfy itd...? :thumbdown:

no A3 ,golfy itd

jak dobrze pamietam to ona chyba jest z koletorem razem?

Opublikowano
  • Autor

tak jest razem z takim małym kolektorem :mysli:

czyli nie spasuje to?

Opublikowano

tak jest razem z takim małym kolektorem :mysli:

czyli nie spasuje to?

nie
Opublikowano

Łatwiej kupić(dobra, nie jakaś chińską podróbkę) od A4 BRD i zostaje do przerobienia jedynie wąż na szybko złączkę. Albo 18/20. Chodź wiadomo jak trafić na dobra Hybrydke.

Opublikowano
  • Autor

chyba w takim razie zostanę przy dmuchawce z AWX'a :mysli:

Opublikowano

jak się bawić to się bawić, powalcz trochę z brd :wink4: jeśli celujesz w jakieś 170km to turbo z awx będzie miało sporo roboty przy takiej mocy, a dla brd to chleb powszedni. chyba gdzieś widziałem (nie potwierdzone) że da radę zrobić taki myk: silnik afn/avg+turbo brd+wąż z awx (mowa o wężu między przepływką a częścią zimna turbo). jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym roku moje padło dostanie taki zestaw :kox:

Opublikowano
  • Autor

turbinę jaka by nie była będę kupował nową więc nie obawiam się o nią :good:

przy BRD jednak trochę rzeźby jest a awx to plug&play tym bardziej że razem z tym kolektorem by od razu powędrował :mysli:

Opublikowano

jesli awx to p'n'p to brd automatycznie tez, przeciez do awx/avf wchodzi brd p'n'p.

Opublikowano

stara szkoła mówi: większe turbo=lepsze turbo :decayed: :decayed:

a jaką konfigurację planujesz? turbo awx+kolektor ssący awx+0.216+fmic+program? ile masz zamiar kunia wyciągnąć?

Opublikowano
  • Autor

maciejski w sumie to na to nie wpadłem :mysli::polew:

co do konfiguracji to tak dokładniej rzecz ujmując to:

-0.216 jest

-fmic jest

-brak kata i usunięty egr jest

-będzie turbo z kolektorem i na tym koniec prócz oczywiście korekty softu

planuje uzyskać około 170kunia z płaskim momentem (skrzynia) lub na ile tam pompka pozwoli :wink4:

Opublikowano
będzie turbo z kolektorem

wydechowym? przecie, z tego co wiem, kolektor wydechowy pasuje do turbo awx/brd :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kolektorem ssącym :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.