Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum


zbychzz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce nic mówić ale Piotrek98igo dostał już bana na tym forum

http://www.a4-klub.pl/smf/watek_informacyjny_o_banachostrzezeniach_itp-t27767.0.html

sami zobaczcie

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 11:41_________________________________________________Ciekawe kogo wtedy w hu@#$a załadowałeś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale Piotrek98igo dostał już bana na tym forum

http://www.a4-klub.pl/smf/watek_informacyjny_o_banachostrzezeniach_itp-t27767.0.html

sami zobaczcie

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 11:41_________________________________________________Ciekawe kogo wtedy w hu@#$a załadowałeś :kox:

Hamuj bajerę. Bo sam uzbierasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale Piotrek98igo dostał już bana na tym forum

http://www.a4-klub.pl/smf/watek_informacyjny_o_banachostrzezeniach_itp-t27767.0.html

sami zobaczcie

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 11:41_________________________________________________Ciekawe kogo wtedy w hu@#$a załadowałeś :kox:

Nie on jeden i nie ostatni czy to swiadczy o czyms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie osądzając...suche fakty na podstawie korespondencji (początkowej rozmowy nie słyszeliśmy, więc nie można się odnieść)

Brak wzmianki, że turbina regenerowana, ale i brak info, że nowa.

Rzecz regenerowana = nowa (technicznie). W sklepie też możesz kupić nową turbinę, która tak naprawdę jest regenerowana.

Jeśli byłaby nowa, to zapewne sprzedający miałby kwity na nią i razem z nią przekazał nowemu nabywcy, a także poinformował, że jest gwarancja itd.

Podsumowując: zaszło pewne niedomówienie, ale chaniebnego czynu się nie doszukałem, więc może darujcie sobie wieszanie psów na sprzedającym.

Owszem, może Piotr powinien machnąć ręką i przyjąć turbinkę spowrotem, aby zakończyć sprawę miło, ze względu na dobre stosunki panujące na forum.

PS Piotra nie znam i nigdy nie miałem z nim nic do czynienia, więc nie mam powodów, aby go bronić.

również gościa nie znam ale obiektywnie zecz biorąc nie jest nigdzie napisane ze to towar nowy!!! wiadomo jesli przejechane ok 3k km to znaczy ze Uużywana a kupujacy chce wzrócić dlatego ze nie jest nowa...

wg mnie doszło tu do nieszcęśliwego niedomówienia i nieporozumienia...

panowie bądźmy życzliwi dla siebie!!! wg mnie jest to troche bez wyjscia sytuacja bo cięzko teraz odebrać towar po takim czasie no ale przecież turbinka powinna jeszcze długo posłużyć....

jedno jest pewne i zgodzę sie z kolega edmondo nikt w tej sytuacji tak do końca nie jest winny..

pozdrawiam i mam nadzieje ze jakoś pozytywnie sie ta sprawa zakończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on jeden i nie ostatni czy to swiadczy o czyms

Świadczy, nie świadczy ale napewno nie pomaga!

Wiem po sobie. :decayed:

KONIEC OT[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 12:06_________________________________________________

Hamuj bajerę. Bo sam uzbierasz :naughty:

:tongue4::wink4:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 12:07_________________________________________________NAjlepiej do ZAMKNĄĆ i na PW sobie załatwiajcie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również gościa nie znam ale obiektywnie zecz biorąc nie jest nigdzie napisane ze to towar nowy!!! wiadomo jesli przejechane ok 3k km to znaczy ze Uużywana a kupujacy chce wzrócić dlatego ze nie jest nowa...

wg mnie doszło tu do nieszcęśliwego niedomówienia i nieporozumienia...

panowie bądźmy życzliwi dla siebie!!! wg mnie jest to troche bez wyjscia sytuacja bo cięzko teraz odebrać towar po takim czasie no ale przecież turbinka powinna jeszcze długo posłużyć....

jedno jest pewne i zgodzę sie z kolega edmondo nikt w tej sytuacji tak do końca nie jest winny..

pozdrawiam i mam nadzieje ze jakoś pozytywnie sie ta sprawa zakończy :)

Coś źle czytałeś... kupujący chce zwrócić towar sprzedawcy ze względu na to, że ten zapewniał go o tym iż turbo NIE BYŁO regenerowane, a było. Bardzo prosta sprawa. I wyjście też jest proste moim zdaniem - sprzedawca oddaje część pieniędzy kupcowi i załatwione. Wilk syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, bo widzę, że zaczyna się tu robić niezła sieczka.

Zbychu jak coś będziesz wiedział to pisz do mnie czy do Moderatorów to otworzymy wątek żeby można było napisać wyjaśnienie.

EDIT:

Otwieram na prośbę Zbycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...