Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Wentylator ogrzewania a zamek centralny.


leohakin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Wczoraj rozmawiałem z kolegą z pracy. Mamy takie same A4 z 95r. Od paru tygodni skarżył sie na zacinający centralny zamek, otóź otwierał zawsze z kluczyka drzwi kierowcy, reszta drzwi otwierały sie z kilkudziesięcio sekundowym opuźnieniem. Ostatnio skończyły mu sie szczotki w silniku wentylatora kabinowego. Po wymienie chłopak chodzi zadowolony gdyż centralny działa perfekcyjnie. Kolega twierdzi że to z powodu wymiany tych szczotek.

Czy ktoś sie orientuje, czy te dwie sprawy mają coś wspólnego ze sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie przeczyścilem kumutator w wentylatorze i podgialem sprężynki dopychające szczotki bo czasem sie zawieszal wentylator i tez mialem ten problem z centralnym teraz w sumie dziala centralny bez zarzutu,ale myśle ze tutaj nie szczotki mialy znaczenie a pora roku, słyszałem ze żeby wyeliminować problem z zacinajacym sie zamkiem trzeba zdjać boczek drzwi od kierowcy i przesmarować tam jakies ciegienko silowniczek czy cos w tym stylu bo przez to sie zacina , a teraz jest troche wilgotniej i moze dlatego dzialac a w lato jak jest sucho przycina sie często, jak zweryfikuje to to naskrobie czy to o to codziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...