Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kłopot z PLAY


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc .

Posiadam Internet w PLAY , mam laptopa Asus EEE pc 1000 jest taki problem że na bezprzewodowym internecie wszytko chodzi normalni.Tylko dzieje sie po załączeniu pleya tzn czy to mozalila czy internet exploer i czy outlok dzieje sie tak samo, Serwis pley twierdzi że wszytko jest w porządku . A dzieje się tak że połączenie nie zrywa się , tylko nie może otworzyć stron internetowych , pisze że nie odnaleziono serwera , to samo jest z poczta outlok .Jak sie kilkakrotnie naciśnie połącz to zarybia ale tak jest co strona Co może być grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłacz playa do usb na wyłączonym komputerze i włącz kompa razem z tym włożonym w usb urządzeniem.

Ja mam tak że jak podłączę playa do kompa w trakcie działania to niby wszytko chodzi ale strony www się nie ładują. Muszę robić jak napisałem. Aaaa i odinstaluj program playa programem typu Revo Uninstaller w trybie rozszerzonym i zainstaluj jeszcze raz. Różniej wyłącz laptopa, podłącz playa, uruchom kompa i zobacz czy już są www, u mnie tylko tak działa i to zarówno play online jak i iplus. Tylko bluconect i heyah działają normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle masz zasięg na tym play net? Z tym bywa różnie, wiem bo mam.

Kolejna sprawa, czy to lapek służbowy? Może jest jakieś proxy w przeglądarkach. Spróbuj może zainstalować Chrome i odpalić stronki na defoltowych ustawieniach Chrome, jak pójdzie to znaczy że wina przeglądarki. No ale tak czy siak, zacznij od tego zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...