Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Interfejs - prośba


PIXI

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy szukam Interfejs Diagnostyczny do opla ( zafira ) może ktoś coś pomoże , podpowie :notworthy:

Wiem że jest masa na necie w/w programów ale jakoś nie bangla (kilka już zgrałem ...i nic ) :no: jeśli ktoś z Was ma coś w tym temacie do powiedzenia to będę wdzięczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Opla oczywiście najlepsza serwisówka - Tech2. W warunkach domowych radę daje oryginalny OP-COM, ewentualnie OpelScaner. Te emulatory Tech'a i pokrewne, które działają z interface'm KKL to pic na wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Panowie oki mam jeszcze jedno pytanko ? :mysli: A może ktoś z Was ma do odsprzedaży lub zna źródło aby kupić dobry interfejs Opel Zafira 2,0 dti z 2000 r ????

Kupiłem Opel Tech na USB ( Wolumen Warszawski ) i ch*jnia nie działa - nie łączy się i nie widzi auta :wallbash: .

Może Ktoś coś podpowie :embarrassed: . Plis :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapytam kolegi. Tez miał jakieś problemy, ale udało się. A interfejs ściągał z Chin za 20$ + 30$ za przesyłkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapytam kolegi. Tez miał jakieś problemy, ale udało się. A interfejs ściągał z Chin za 20$ + 30$ za przesyłkę :polew:

Dzięki za fatygę i podziękował ...pili mnie to bardzo bo nie mogę nic zdiagnozować :wallbash:

Nadal czekam na jakieś propozycje na w/w problem jeśli można prosić Koledzy :notworthy::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sytuacja wygladala tak, ze nie mogl sie połączyć przez, dostarczone z fejsem, sterowniki USB. Odinstalowal je i zainstalowal ori stery do USB i zaczęło hulać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sytuacja wygladala tak, ze nie mogl sie połączyć przez, dostarczone z fejsem, sterowniki USB. Odinstalowal je i zainstalowal ori stery do USB i zaczęło hulać.

Dzięki wielkie jutro wieczorem zrobie to samo u siebie i napiszę czy coś pomogło :naughty::hi: [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 23:26_________________________________________________Dzięki uprzejmości Kolegi Kokos mam interfejs i bangla wszystko bez problemów ...

DZIĘKI :notworthy: :notworthy: :notworthy: Paweł

Można zamkąć temat . Pozdrawiam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze napisz, co bylo nie tak. :gwizdanie:

Przewód który kupiłem na Wolumenie odbierał sygnał tylko na 7 pinie , a powinien na : 3,7,9,12 ale główną przyczyną braku połączenia było brak przełącznika który pozwala na płynne przełączanie pomiędzy pinami w/g potrzeb .

Nie wiem za bardzo jak to wyjaśnić i czy to co nabazgrałem jest jasne , ale Kokos dorobił do wtyczki pezełącznik i nie trzeba za każdym razem wyciągać wtyczki ze złącza i zamieniać poszczególnych pinów na odpowiednie potrzebne w danym momencie :)

Jednym słowem przewody ( made in china ) nadają się do śmieci .

Dzięki za pomoc Kolego Letallec :notworthy: i sory że od razu nie napisałem o co biega :wink4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku trzeba wypieprzyc wtyczke i poszczegolne piny przelaczac recznie w gniezdzie obd,inaczej wpinajac wtyczke, tylko pin 7 wtyczki standardowo laczy sie z gniazdem, poniewaz kazdy pin jest odpowiedzialny za inny (badz grupe) sterownikow a interfejs nie przelacza automatyczne,ja mialem wtyczke przerobiona tak ze to przelaczanie na poszczegolne piny mozna robic przelacznikiem wbudowanym we wtyczke .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku trzeba wypieprzyc wtyczke i poszczegolne piny przelaczac recznie w gniezdzie obd,inaczej wpinajac wtyczke, tylko pin 7 wtyczki standardowo laczy sie z gniazdem, poniewaz kazdy pin jest odpowiedzialny za inny (badz grupe) sterownikow a interfejs nie przelacza automatyczne,ja mialem wtyczke przerobiona tak ze to przelaczanie na poszczegolne piny mozna robic przelacznikiem wbudowanym we wtyczke .pzdr

Właśnie tak chciałem opisać :gwizdanie: ale moja wiedza na ten temat jest niewielka :embarrassed: Dzięki Kokos za profesjonalne wyjaśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było ... żeby nie Kokos to bym siedział w czarnej :dziura::polew: ale dzięki za dobre chęci :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...