Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Tapicerka Recaro z kombi do sedana B5?


foka007

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak jest w Recaro(typowy polift chyba) ale jak ja sprzedawałem ze swojego Avanta fotele normalne do przedliftowego sedana to niestety oparcie tylnej kanapy nie pasowało w ori uchwyty, były dosłownie przesuniete o pare centymetrów, żeby to załozyć trzeba by było przerabiac te mocowania w kanapie (przesunąć) a tak pozatym reszta pasuje

A i druga sprawa w avancie były tylko i wyłacznie rozkładane tylne kanapy a w sedanie z tego rocznika co twój zdarzały sie z blachą(nie wiem czy to ma jakis wpływ)

ps. witam sąsiada za "miedzy" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem taki pomysl i koncepcja dalej jest ale koledzy takze mnie uswiadomili ze nie pasi z sedana do avanta i na odwrot,jak kolega napisal trzeba rezac te mocowanie o te pare centow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kanapa jako kanapa :> pasuje i wystarczy mocowania pozmieniac i bedzie wszystko gralo ??? (bo z tym to sobie raczej poradze)

czy np. wogole nie podejdzie i bedzie brakowalo ,,miesa" po bokach i beda jekies szpary?

Czy przymiezal ktos tylnia kanape?

Bo jezeli tak samo jak w przypadku lamp przednich, ze wystarczy troche podlubac to spoko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest nieco inaczej niż z lampami :P mocowanie tylnej kanapy w avancie jest składane, górny zaczep jest to wgłebienie z hakiem obite w okół plastikiem i ten cały element musiał byś zdemontować i przesunąć jakos czyli zrobic nowy otwór w tylnym poszyciu kanapy pare centymetrów dalej

Jelsi masz ten komplecik siedzeń pod ręką to podjedź i sobie przymierz, wtedy bedziesz wiedział czy sprostasz zadaniu, ten gosciu co ode mnie kupił zrezygnował wziął tylko fotele :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...