Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Keskiny KT4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,szukałem ale nic nie znalazłem na ten temat.Chciałbym zapodać te keskiny do mojej B6 tylko nie wiem czy warto http://moto.allegro.pl/item798470458_keskin_kt4_kt_4_5x100_5x112_8_i_9j_17_vw.html

teraz pytanie czy przy zawieszeniu -20mm(1BE) i oponie 215/45 nie będzie to wieśniacko wyglądać??czy powinienem go bardziej opuścić w dół na jakimś innym zawiasie?Patrzałem w tabele jaka opona na jaką fele i 215 stki będą za wąskie na szer. 9 cali ale ranty można zawsze wymienić jezeli jestem w błędzie to mnie poprawcie. :)

Opublikowano

opona powinna być 225(235)/40/18 :good: wtedy chyba wejdzie na 9 cali :mysli: fele piękne :) na 1BE powinno dobrze wyglądać :cool1:

Opublikowano
  • Autor
225(235)/40/18
ale te fele to 17stki :wink4:
Opublikowano
225(235)/40/18
ale te fele to 17stki :wink4:

mea culpa... :embarrassed: to drogie i nie takie fajne :polew:

Opublikowano

Fele fajne, szkoda że tylko 17". 215 naciągniesz na 9" i fajnie to będzie wyglądało :wink4: Tył może na hopkach przycierać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hmm a macie może jakieś foto B6tek na cultowych felach(najlepiej 17 tkach) typu keskin,bbs,schmidt itp.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kowi87 dziękuję :>[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________odświerzam temat ,wejda te fele z tym et do B6 ,bo juz tyle czytałem o et i troche zgłupiałem

http://www.allegro.pl/item869623192_super_alu_18_5x112_i_5x120_keskin_tuning.html

Opublikowano

Na bank nie wejdą - a jak już to będzie równo trzeć :thumbdown: 8,5" szerokości i ET15 :shocked:

Opublikowano

1 to et ktore nie podejdzie bo dystansem nic nie zrobisz ... mozesz co najwyzej je jeszcze zmniejszyc :tongue4:

2. to otwor centrujacy ktory nie pasuje do audi ;) mozna to obejsc ale ... po co skoro et i tak nie podejdzie

pozatym jaki jest sens kupowac 4 takie same opony z rantem ? nie wyglada to fajnie

opona z rantem wyglada fajnie gdy jest duza gleba i .... z przodu wiekszy parapet a z tylu mniejszy czyli np 8.5j i 9.5j

Opublikowano
  • Autor

a słyszał ktoś o felach evo racing??gość twierdzi ,że nie jest to chińszczyzna tylko japońska produkcja

http://moto.allegro.pl/item882854996_18_evo_5x112_black_magic_poler_rant.html

http://moto.allegro.pl/item869263646_18_evo_5x112_ciemny_chrom_poler_rant.html

ewentualnie, które brać do czarnej audi

Opublikowano

a słyszał ktoś o felach evo racing??gość twierdzi ,że nie jest to chińszczyzna tylko japońska produkcja

http://moto.allegro.pl/item882854996_18_evo_5x112_black_magic_poler_rant.html

http://moto.allegro.pl/item869263646_18_evo_5x112_ciemny_chrom_poler_rant.html

ewentualnie, które brać do czarnej audi

a jak to się ma do keskinów z tematu, bo nie bardzo rozumiem :?: :mysli:

Opublikowano
  • Autor
a jak to się ma do keskinów z tematu, bo nie bardzo rozumiem
nie chciałem zakładać nowego tematu ale ok :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.