Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z Kontrolką AirBag Forumowicze bardzo prosze o pomoc....


stan-77-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam problem ze swiecąca sie kontrolką airbag...po włączeniu silnika i przejechaniu ok 10 km lub 15 min jazdy zapala sie kontrolka airbag i pali śię juz cały czas....nadmieniam iż auto jest w 100 % bezwypadkowe, oddałem je do nieautoryzowanego warsztatu audi gdzie satło dwa dni i panowie rozłożyli rece czego sie dowiedziałem to to iz auto było podpiete pod komputer 2 razy przez 8 godzin aby jak to mowia wnikliwie zanalizowac błedy i panowie powiedzieli iz wychodzi błąd (niezgodnośc) numerów seryjnych miedzy boczna poduszka fotela a zestawem zegarów dodam iż wszystkie poduszki sa oryginalne o tym samym numerze i licznik tez ma taki sam numer...to sprawdzili i powiedzieli ze tu wszystko jest ok....wiec nie rozumiem co może byc NIE TAK....kasowanie błedu nic nie daje po przejechaniu tego dystansu lub jesli auto pracuje na parkingu kontrolka sie zapala....Prosze pomóżcie.....

Z góry dzieki za Pomoc

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podepnij Vaga jeszcze raz odczytaj kody błędów i podaj na forum.Ja u siebie walczyłem ze świącącym Air Bag przez pare miesięcy.Też niby wszystko było ok.Raz w miesiącu ,czasami rzadziej zapalała mi się ta kontrolka.Teraz w końcu zrobione i mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, różnica w numerach poduszek - poduszki wsadzonej po wymianie a tej zapamiętanej przez sterownik nie spowoduje zapalenia się kontrolki. Błąd będzie zapamiętany i widoczny, ale system będzie działał. Nie wiem jak przy pomocy VAGa ale przez mojego KTSa bardzo łatwo się to usuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...