Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radio włącza się za głośno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

moj problem polega na tym że po włączeniu zapłonu włącza sie radio bardzo głośno. Niestety kiedy ścisze, wyłącze i włącze zapłon to radio ponownie głośno gra.

W opcjach radia nic na ten temat nie znalazlem, również VAG mi nie pomogł. Jest jakieś rozwiązanie?

Problem dot. dużej navi+MMI w S4 2005

Opublikowano

w starych concertach jest coś takiego jak menu serwisowe, nie wiem może i u Ciebie też jest :mysli:

to opis interesującej Cie opcji w trochę starszym radiu, pokombinuj, może da radę:

Tryb serwisowy uruchamiamy następująco:

Na wyłączonym radio (wciśnięte pokrętło) przytrzymujemy przycisk TP i włączamy radio (naciskamy pokrętło). Ustawiamy tam kilka wartości, są to m.in. GALA, NAV, TA, VOL i inne.

ONVOL

Ustawieniem wartości ONVOL ograniczamy maksymalny poziom głośności, w którym może zostać uruchomione radio. W trybie normalnym podczas włączania radia zostaje przywrócony ostatni poziom głośności. W przypadku gdy w.w. poziom jest wyższy niż ustawiony w opcji ONVOL poziom głośności zostanie automatycznie obniżony do wartości ONVOL. Dopasowanie poziomu głośności może zostać przeprowadzona indywidualnie.

- Wybrać w trybie konfiguracji pozycję ONVOL. Wyświetlacz pokaże "SETUP ONVOL" i aktualną wartość.

- Za pomocą guzika (1) ustawiamy żądaną wartość. Zakres zawiera się pomiędzy 1 a 35.

Opublikowano

Witam,

moj problem polega na tym że po włączeniu zapłonu włącza sie radio bardzo głośno. Niestety kiedy ścisze, wyłącze i włącze zapłon to radio ponownie głośno gra.

W opcjach radia nic na ten temat nie znalazlem, również VAG mi nie pomogł. Jest jakieś rozwiązanie?

Problem dot. dużej navi+MMI w S4 2005

Dzieje się tak jak jest zimno na dworzu?Jeżeli tak to procesor radia się skończył.To częsta pzryapdłość Concertów by Blaupunkt.

Opublikowano
Problem dot. dużej navi+MMI w S4 2005

Concertów by Blaupunkt? :mysli:

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

A jak wejść do ONVOL?

Opublikowano

mam to samo w rns-e,przekrecam stacyjke radio na fula,bluetooth jak sie laczy tak samo,vag nie pomogl:eusathink:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

mam to samo w rns-e,przekrecam stacyjke radio na fula,bluetooth jak sie laczy tak samo,vag nie pomogl:eusathink:

wlasnie,jak wejsc w ONVOL?

---------- Post dopisany 08-01-2013 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 23:46 ----------

A jak wejść do ONVOL?

wiesz juz jak wejsc w ONVOL,panowie a czy w RNS-E jest taka funkcja?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

How to adjust the turn-on volume in RNS-E?

W ostatnim poście jest coś na ten temat, gość pisze że u niego zadziałało, ja u siebie muszę sprawdzić gdyż też mam ten sam problem, ewentualnie jeszcze opcja GALA w testmenu może zadziała :kwasny:

Piszcie jeśli komuś się uda sprawdzić wcześniej i zadziała bo to włączanie za głośno jest strasznie upierdliwe :facepalm:

Opublikowano

ja znalazlem takie cos,jeszcze nie probowalem;

Opublikowano
How to adjust the turn-on volume in RNS-E?

W ostatnim poście jest coś na ten temat, gość pisze że u niego zadziałało, ja u siebie muszę sprawdzić gdyż też mam ten sam problem, ewentualnie jeszcze opcja GALA w testmenu może zadziała :kwasny:

Piszcie jeśli komuś się uda sprawdzić wcześniej i zadziała bo to włączanie za głośno jest strasznie upierdliwe :facepalm:

Ja tez mam ten problem - mam na 7 - chcialem zmienic i nic nie dalo rady - powraca do tej samej wartosci :facepalm:

Opublikowano
ja znalazlem takie cos,jeszcze nie probowalem;

dzisiaj wszedlem w engineering mode,ustawilem radio na 2,gala off,odczekalem z 10 min wyszedlem z engi.... mode wylaczylem radio,potem wlaczylem a radio dalej na fula,probowalem roznych opcji i nic..:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.