Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio włącza się za głośno


ukass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moj problem polega na tym że po włączeniu zapłonu włącza sie radio bardzo głośno. Niestety kiedy ścisze, wyłącze i włącze zapłon to radio ponownie głośno gra.

W opcjach radia nic na ten temat nie znalazlem, również VAG mi nie pomogł. Jest jakieś rozwiązanie?

Problem dot. dużej navi+MMI w S4 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w starych concertach jest coś takiego jak menu serwisowe, nie wiem może i u Ciebie też jest :mysli:

to opis interesującej Cie opcji w trochę starszym radiu, pokombinuj, może da radę:

Tryb serwisowy uruchamiamy następująco:

Na wyłączonym radio (wciśnięte pokrętło) przytrzymujemy przycisk TP i włączamy radio (naciskamy pokrętło). Ustawiamy tam kilka wartości, są to m.in. GALA, NAV, TA, VOL i inne.

ONVOL

Ustawieniem wartości ONVOL ograniczamy maksymalny poziom głośności, w którym może zostać uruchomione radio. W trybie normalnym podczas włączania radia zostaje przywrócony ostatni poziom głośności. W przypadku gdy w.w. poziom jest wyższy niż ustawiony w opcji ONVOL poziom głośności zostanie automatycznie obniżony do wartości ONVOL. Dopasowanie poziomu głośności może zostać przeprowadzona indywidualnie.

- Wybrać w trybie konfiguracji pozycję ONVOL. Wyświetlacz pokaże "SETUP ONVOL" i aktualną wartość.

- Za pomocą guzika (1) ustawiamy żądaną wartość. Zakres zawiera się pomiędzy 1 a 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moj problem polega na tym że po włączeniu zapłonu włącza sie radio bardzo głośno. Niestety kiedy ścisze, wyłącze i włącze zapłon to radio ponownie głośno gra.

W opcjach radia nic na ten temat nie znalazlem, również VAG mi nie pomogł. Jest jakieś rozwiązanie?

Problem dot. dużej navi+MMI w S4 2005

Dzieje się tak jak jest zimno na dworzu?Jeżeli tak to procesor radia się skończył.To częsta pzryapdłość Concertów by Blaupunkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo w rns-e,przekrecam stacyjke radio na fula,bluetooth jak sie laczy tak samo,vag nie pomogl:eusathink:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

mam to samo w rns-e,przekrecam stacyjke radio na fula,bluetooth jak sie laczy tak samo,vag nie pomogl:eusathink:

wlasnie,jak wejsc w ONVOL?

---------- Post dopisany 08-01-2013 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 23:46 ----------

A jak wejść do ONVOL?

wiesz juz jak wejsc w ONVOL,panowie a czy w RNS-E jest taka funkcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

How to adjust the turn-on volume in RNS-E?

W ostatnim poście jest coś na ten temat, gość pisze że u niego zadziałało, ja u siebie muszę sprawdzić gdyż też mam ten sam problem, ewentualnie jeszcze opcja GALA w testmenu może zadziała :kwasny:

Piszcie jeśli komuś się uda sprawdzić wcześniej i zadziała bo to włączanie za głośno jest strasznie upierdliwe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

How to adjust the turn-on volume in RNS-E?

W ostatnim poście jest coś na ten temat, gość pisze że u niego zadziałało, ja u siebie muszę sprawdzić gdyż też mam ten sam problem, ewentualnie jeszcze opcja GALA w testmenu może zadziała :kwasny:

Piszcie jeśli komuś się uda sprawdzić wcześniej i zadziała bo to włączanie za głośno jest strasznie upierdliwe :facepalm:

Ja tez mam ten problem - mam na 7 - chcialem zmienic i nic nie dalo rady - powraca do tej samej wartosci :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem takie cos,jeszcze nie probowalem;

dzisiaj wszedlem w engineering mode,ustawilem radio na 2,gala off,odczekalem z 10 min wyszedlem z engi.... mode wylaczylem radio,potem wlaczylem a radio dalej na fula,probowalem roznych opcji i nic..:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...