Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Uszkodzona lampa. Czy będzie problem w razie kontroli?


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po raz kolejny dzień 1 listopada okazał się dla mnie pechowy. Mianowicie jadąc z kumplem kilka minut po północy niezbyt ruchliwą drogą z lasu wyleciała dość dorodna sarna wprost pod maskę... Tyle szczęścia że było to za dość ostrym zakrętem i zdołałem zhamować do ok 20 km/h. Jednak to i tak wystarczyło by przy uderzeniu została potrzaskana lampa, grill oraz minimalnie ruszona maska ale na tyle by nie można jej było teraz otworzyć... Oczywiście posiadam tylko OC więc muszę sobie sam radzić...

Mój problem polega na tym że chciałem pojechać i poszukać gdzieś szkła do lampy oraz grilla ale nie wiem czy nie będę miał problemów z policją gdy zobaczą że fragment lampy jest zaklejony folią. Jak myślicie... Grozi to mandatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz na upierdliwego policjanta to bankowo Ci tego nie przepuści. Druga sprawa jest taka w jakim stopniu masz potrzaskaną tą lapmę? Jak się szybko zorganizujesz i lapma będzie za kilka dni to możesz powiedzieć, że stało Ci sie to np. godzinę temu albo tyle co wyjechałeś z parkingu i ktoś Ci to właśnie zrobił... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wyleciała mniej więcej 1/5 szkła... szczerze powiedziawszy to przy włączonych światłach nawet tak się nie rzuca w oczy. Ale jak nie zakleje to boje się trochę o odbłyśnik bo wiadomo że przy 90 km/h to nawet mały robaczek może go porysować jak akurat trafi w to miejsce gdzie nie ma szkła. W razie czego coś się będzie ściemniać panu policjantowi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy całej nie ma sensu kupować.... Na dodatek dopadł mnie kryzys i nie mam na tyle żeby kupić polifty a na nową przedliftową to szkoda kasy. Zwłaszcza że lampa w sensie odbłyśmonik i silniczek jest w 100% sprawna. A że dorwę gdzieś szkło po taniości to się przyklei. Tylko nie wiecie na czym najlepiej przykleić jak coś? Ja bym postawił na silikon szklarski. Ale może doradzicie coś innego...

Żeby było śmieszniej właśnie przejeżdżałem koło patrolu policji ale kogoś trzymali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy całej nie ma sensu kupować.... Na dodatek dopadł mnie kryzys i nie mam na tyle żeby kupić polifty a na nową przedliftową to szkoda kasy. Zwłaszcza że lampa w sensie odbłyśmonik i silniczek jest w 100% sprawna. A że dorwę gdzieś szkło po taniości to się przyklei. Tylko nie wiecie na czym najlepiej przykleić jak coś? Ja bym postawił na silikon szklarski. Ale może doradzicie coś innego...

Żeby było śmieszniej właśnie przejeżdżałem koło patrolu policji ale kogoś trzymali :>

wiele osob zmienia na polifty... popytaj moze ktoś ci pusci taniej :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ryzyko... jest zabawa :evil: Do wehikułu ojca jakim jest skoda favorit za nic nie wsiąde :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz te lampy dzielone przed liftowe bo mozna dokupić samo szkło ja osobiście w swojej b5 wymieniałem na nowe oba szkła i gdzies mam jedną sztuke w garazu, jak sie ładnie usmiechniesz to zapłacisz tylko za przesyłke :wink4:

za rozbita lampe zabierają dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...