Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Latarka LED zamiast zapalniczki


trzyfx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę jechał na Cebit to kupię sobie w ASO w DE - będzie troszkę taniej.

A tak w ogóle to jak wczoraj oglądałem sobie jakie mają w ASO w DE fajne akcje serwisowe to normalnie się wkurzyłem.

Audi CarCheck 20Eur - u nas kilkaset zł.

Audi Klima Service 49Eur - u nas za tyle to chyba w Norauto:)

Audi Batteriecheck 0 Eur - u nas za darmo to nie chcą z Tobą rozmawiać, a co dopiero coś zrobić

Audi DE rozpieszcza właścicieli Audi, a Audi PL ma właścicieli Audi w DU...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem cenę tego gadżetu w katalogu Audi A5:)

Cena: 19,90 Euro brutto.

wrzuc link bo ja nie moge sie dokopac

http://www.audi.de/etc/medialib/ngw/product/pdf/price_lists.Par.0006.File.pdf/090831_preisliste.pdf

strona 28[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 08:04_________________________________________________Cena w ASO: 110zł.

jest na e-bay'u - troche taniej. ja odpadam bo mam zamykaną zapalniczkę a ta za bardzo wystaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między 20 Euro a 110 pln znowu nie jest taka drastyczna Poanowie. :gwizdanie: Co do działania to po naładowaniu może działać do pól godziny... :mysli: I może być ładowana około 3 tysięcy razy. Jest to latarka "szerokokątna" - bo nie wiem jak to nazwać po Polsku. :wink4:

Ja się chyba tym zainteresuje bardziej. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamykaną, ale przecież nie muszę jej zamykać, nawet ładniej wygląda taka otwarta.

mi nie pasi bo zamykam i kłade telefon na gekonie w tym miejscu - wiec wystający bolec bedzie przeszkadzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Cena w ASO: 110zł.

Kolego czy mógłbyś powiedzieć, w którym ASO Ci to znaleźli bo ja dzisiaj byłem w ASO Sosnowiec i niestety nie znaleźli mi tego. :disgust: Szukałem razem z nimi w ETCE ale bez rezultatu... Może ktoś ewentualnie mógłby sprawdzić i podać nr gadżetu? Z góry dzięki! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Cena w ASO: 110zł.

Kolego czy mógłbyś powiedzieć, w którym ASO Ci to znaleźli bo ja dzisiaj byłem w ASO Sosnowiec i niestety nie znaleźli mi tego. :disgust: Szukałem razem z nimi w ETCE ale bez rezultatu... Może ktoś ewentualnie mógłby sprawdzić i podać nr gadżetu? Z góry dzięki! :hi:

Dzwoniłem do najbliższego ASO - Audi Rowiński - Wajdemajer i tam znaleźli bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką :

latarka-led-samochodowa-paulmann-29004.jpg

niemiecka, firmy Paulmann - kupiłem w Monachium ale teraz oblukałem Allegro i ich u Nas nie widzę. Szkoda bo fajna, można ustawić na stałe światło albo ,miganie. Swieci mocno i wyraźnie - do autka super gadżet.

ooooooo, jest na Nokaut.pl : http://www.nokaut.pl/latarki/latarka-led-samochodowa-paulmann-29004.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką :

latarka-led-samochodowa-paulmann-29004.jpg

niemiecka, firmy Paulmann - kupiłem w Monachium ale teraz oblukałem Allegro i ich u Nas nie widzę. Szkoda bo fajna, można ustawić na stałe światło albo ,miganie. Swieci mocno i wyraźnie - do autka super gadżet.

ooooooo, jest na Nokaut.pl : http://www.nokaut.pl/latarki/latarka-led-samochodowa-paulmann-29004.html

Chcesz trzymać taka kobyle w zapalniczce miedzy fotelami?

Nie zahaczysz łokciem raz czy dwa i nie połamiesz jej ani nie zepsujesz gniazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena kosmos :wallbash:

p.s. "pasuje do wszystkich modeli Audi" - tak jakby do innych marek nie pasowały :tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 18:40_________________________________________________

[/url]

Chcesz trzymać taka kobyle w zapalniczce miedzy fotelami?

Nie zahaczysz łokciem raz czy dwa i nie połamiesz jej ani nie zepsujesz gniazda?

i świeci porządnie przynajmniej bo ta "oryginalna" na foto wygląda jakby świeciła jak znicz na grobie a nie latarka :mysli:

a po co trzymać ??? ładujesz w nocy i masz spokój na kilka dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...