Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Padł centralny zamek


eMckeN

Rekomendowane odpowiedzi

napewno jak uzyje tego rozdzielacza i dmuchne w rurke to mi otworzy zamek tylnej klapy?[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:23_________________________________________________pociągnac do siebie i napewno otworze tylną klape? bo ja chce jutro zamek rozwiercać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem to tak, że rozgrzałem rurkę w miejscu gdzie wchodzi na rozdzielacz i zsunąłem ją. Następnie zassałem powietrze i bagażnik się otworzył :gwizdanie:

Aby zamknąć bagażnik czy też wlew paliwa musisz dmuchnąć aby otworzyć należy zassać.

To chwila roboty a może uda się bez cudowania z wiertarkami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka działa ale spięta na krótko. Magik powiedział, że to coś z sygnałami z auta prawdopodobnie(krańcówki w drzwiach or sth). W czwartek będę wiedział dokładnie bo odstawiam mu auto do kompleksowego przeglądu centralki.

A otworzyć nie mogłem kluczykiem bo wygląda na uszkodzoną wkładkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie.. pochwal się jutro czy coś to dało czy użyłeś jednak wiertarki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wkladka w tym zamku to skomplikowana jest do wymiany/naprawy? mi tez sie nie przekreca tam kluczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam włozyłem kluczyk jakos coś tam puściło ale nie moge przekeręcic kluczyka nie wiem czy niemiec wkładke wyminieł czy dalej cos tam jest przyblokowane[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:00_________________________________________________witam

zassałem rurke tak jak poradziliście i otworzyłem bagaznik póxniej odblokowałem zamek , najpierw pryskałem penetratusem a później wurth ten ostatni działa chyba najlepiej i puścił, a pompka centralnego zepsuta rozsypał sie wirnik i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem :gwizdanie:

Chyba najlepiej to kupić używkę z pewnego źródła. Gdzieś na forum była instrukcja jak zregenerować pompkę jak rozsypany jest wirnik ale trzeba znaleźć wirnik i w ogóle trochę zabawy było z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak puścił zamek używałem penetrusa, wurtha i puścił, a nie chodził odkąd mam ten samochód czyli jakies 2 lata a nie wiem ile wczesniej, ale wykręciłem go z klapy i dopiero wtedy ptobowaem rozruszac troche stukałem pukałem pryskałem i puscił[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 19:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbobastard oczywiście. O ile pamiętaj jest to bezpiecznik nr 38 - 15A. Odpowiada za centralne blokowanie drzwi i oświetlenie bagażnika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdze bezpieczniki dokladniej ale z tego co patrzalem dzisiaj to wygladaja ok. kombinowalem z przekaznikiem i pilotem do centralnego po z grubsza podlaczeniu zamek sie otworzyl ale zaraz potem nic nie dziala ani centralny ani oswietlenie kabiny automatyczne ani szyby nic, niedawnio padla mi pompka ale na niej nie dzialalo mi zamykanie i otwieranie a szyby moglem otwierac, podmienilem ta pompke i wraz nic nie dziala wiec to chyba nie pompka? a i ten caly przekaznik wyjalem przed wymiana pompki, kurde no nie wiem o co chodzi

Spoko spoko, nie spieszcie sie tak z odpowiedzia hehe to na szczescie tylko bezpiecznik, dzieki chico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam taki problem, że przy otwieraniu samochodu pompka pracuje mi jeszcze z 5 sekund po otwarciu wszyskich drzwi i bagażnika. Do tego doszedł mi taki zonk ze alarm (nie fabryczny) włacza mi sie samoczynnie. Po jego zachowaniu przy uzbrajaniu czesto mi sygnalizuje ze drzwi sa otwarte poczym wlacza sie wycie syreny. Juz mnie to irytuje bo w nocy musze wstawac i go wyłączac:/ Czy to moze byc tez problem z pompką czy gdzi indziej szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam podobny problemik, coś się dziej ale nie wiem co. pompka pracuje z reguły dobrze, ale gdy auto się rozgrzeje tzn trochę dłużej pojeżdżę to nie działa mi oświetlenie wnętrza i zamykanie, ani z z pilota ani z kluczyka. Wystarczy ze samochód postoi parę ( naście) minut i wszystko wraca do normy i działa, co się dziej że gdy dłużej sie pojeździ to nie chce działać? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mój zamek nie zawsze reaguje na pilota ale zawsze na kluczyk czasem przekręcę kluczyk w drzwiach i otwierają się drzwi kierowcy a reszta dopiero jak je całkiem otworze jak ruszę klamkę , proszę napiszcie czy to też ta pompka bo mi się nie wydaje może jakiś sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...