Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarny mat czy połysk?

. 5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. .

    • Czarny Połysk
    • Tylko polerka
    • Czarny połysk z chromowaną obwódką
    • .
    • .
      0

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

podrzucę obowiązkowo flaszkę jak będę w jego rejonie :gwizdanie:

Opublikowano

jak przyjdzie co do czego to załatwisz mi turbo za pół ceny i będzie po sprawie :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

za pół ceny to raczej nie przejdzie ale weźmiemy najwyżej pakiet :decayed:

Opublikowano

P.S. Forum jest o samochodach nie o kobietach :decayed

I tu się mylisz :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

bo się pogniewamy :naughty::polew:

fotki wystarczą? :cool1:

Opublikowano

bo się pogniewamy :naughty::polew:

fotki wystarczą? :cool1:

Pixelozy , ale coś się wybierze :wink4:

Jak coś zdziełam to wkleję :good:

Spasuj sobie lepiej prawą lampę :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Kiedyś jakiś użytkownik pokazał swoje b5 ze zderzakiem ala RS i matową maską i wyszło za***iście ;)

Szymas :cool1: I u niego faktycznie to wyglądało fajnie :wink4: Felgi też miał fajne - z rantem Dezenty.

Opublikowano

P.S. Forum jest o samochodach nie o kobietach :decayed

I tu się mylisz :decayed::polew:

skoro tak to może czas na fotkę z kobietą? :naughty:

Somes o takie malowanie Ci chodziło?

b89e23174fd51cf7a.th.jpg

Opublikowano

Felgi :sick3:

Kobieta :good:

Opublikowano

Felgi :sick3:

Kobieta :good:

j.w. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no lepszych nie mam Ragga bo wszystko fonem prawie pstrykane :gwizdanie:

co do spasowania to zajrzyj do mnie do wątku to zobaczysz że już jestem po tym zabiegu :decayed:

Michał dokładnie o takie malowanie mi chodziło :good:

ciekawie to wygląda nawet, felga optycznie zyskała jeden rozmiar i jest nieco agresywniejsza :mysli:

akjam Ty to spamer jesteś :naughty:

a od kobiety wara :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawie to wygląda nawet, felga optycznie zyskała jeden rozmiar i jest nieco agresywniejsza :mysli:

a od kobiety wara :gwizdanie:

Takie malowanie to trochę odpustem dla mnie zajeżdża (ale to tylko moja opinia).

A więcej fotek nie masz w takiej kombinacji? :polew:

Opublikowano
  • Autor

mam ale to tylko dla siebie :naughty:

a czy odpustem? któreś z MAM są podobnie malowane :cool1:

Opublikowano

nie sluchaj marudzaco-pierdzacych, to ostatnie malowanie jest najlepsze jesli chcesz zostawic felge w srebrnym kolorze/wypolerowac, czarne srodki i te przerwy miedzy ramionami za***iście powiekszaja felge jest miodzio, ale mimo to dalej obstaje przy czarnym polysku z chromowana obwodka

a co do kobiety, to :gwizdanie: Aniol;)

Opublikowano
  • Autor

a co do kobiety, to :gwizdanie: Aniol;)

dziękuje dziękuję :embarrassed::decayed:

Opublikowano

akjam Ty to spamer jesteś :naughty:

Eeee tam... :naughty:

a co do kobiety, to :gwizdanie: Aniol;)

dziękuje dziękuję :embarrassed::decayed:

Przecież to chodziło o kobietę a nie o Ciebie... :wink4::tongue4:

nie sluchaj marudzaco-pierdzacych [...]

Hm... Kolego? Każdy z Nas może sie wypowiedzieć na temat tego czy tamtego wg swego uznania i to właśnie robimy więc proszę Cię nie używaj takich słów bo to nie ładnie... :no::bicz:

KONIEC OT. :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 09:15_________________________________________________A co do felg to znasz już moje zdanie. :wink4: I już nie wymyślaj innych zestawień bo już tego bardzo dużo Tomaszu... :cool1::hi:

Opublikowano

jak dla mnie ta ostatnia opcja jest najlepsza :cool1:

hmm może dlatego że całą uwagę przykuwa kobieta, nie felgi :naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 10:41_________________________________________________

Przecież to chodziło o kobietę a nie o Ciebie... :wink4::tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

P.S. Forum jest o samochodach nie o kobietach :decayed

I tu się mylisz :decayed::polew:

skoro tak to może czas na fotkę z kobietą? :naughty:

Somes o takie malowanie Ci chodziło?

b89e23174fd51cf7a.th.jpg

Nie maluje się rantu na czarno bo wizualnie pomniejsza felgę :decayed:

Kobieta fajna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ja bym zrobił właśnie na przekór i jestem już prawie zdecydowany na ten ostatni malunek :decayed:

jak dla mnie sprawia że auto jest bardziej nakoksowane :kox:

i przypominam że temat jest o felgach nie o mojej Narzeczonej :wink4:

Opublikowano

i przypominam że temat jest o felgach nie o mojej Narzeczonej :wink4:

Już zgłosiłem do Moderatora - zaraz zmienią tytuł na: "Moja kobieta!!! A felgi na mat czy połysk?"

Więc trzymaj się tematu i wrzucaj fotki, a michał sprawdzi, czy lepiej jako blond, brunetka itd...

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.