Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1,9 TDI AJM2000r Wyśiwtlacz radia i komputerka


gzrybol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy jest mozliwośc wymiany lub naprawy wyświetlacza radia? Pytam bo nie wyświetla mi w 2 miejscach pionych elementów. Pytanie tyczy sie tez wyswietlacza komputera bo po nagrzaniu autka zmiejsza sie ostrośc napisów w górnej ich częsci w miejscu wyświtlania informacji o o danej staci radiowej lub pokazywania sie iforacji o rezerwie lub płynie spryskiwaczy.

uzupełnij profil prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz radio?

Mam cały panel do Concerta by Matsushita.

W jednym z Chorusów poradziłem sobie z takim problemem podkładając kawałek papierka między wyświetlacz a obudowę. Podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak -trzeba poprawic zimne luty. Temat byl przerabiany chyba przy brzeczku od swiatel. Poszukaj na forum[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 20:01 _________________________________________________post dotyczyl kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko mam orginalne na kasetki. Kto może mi w tym poprawianiu lutów pomóc?[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 21:24 _________________________________________________radyjko chours i zdechniety wyswietlacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wyświtlaczu FIS już było musisz poszukać. Jest facet na allegroktóry zajmuje sie tymi wyświetlaczami - reanimuje je. Problem z tego co słyszałem polega na tym że taśma która dochodzi do wyświetlacza po jakimś czasie przestaje spełniac swoją funkcje , szczególnie latem w upały i niedziała tak jak powinna. U mnie jest to samo , zimą super świeci latem połowy linii niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...