Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Brak mocy, zgrzyt z silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to trzebaby posluchac dokladnie,skad to sie wydobywa,co podczas jazdy jest nierealne

Opublikowano
  • Autor

no właśnie cholera próbowałem to nagrać jakoś, ale nie słychać nic, musiałbym mieć jakieś dobre urządzenie do tego a posiadam jedynie telefon z dyktafonem :wink4::rolleyes:

Opublikowano

a moze to skrzynia ma gdzies luz i podczas zmiany biegu,zanim "zatrybi" po sprzegle,ja bym tam popatrzyl-wiem,ze bez warsztatu sie nie obejdzie,bo tego nie widac, a trzeba sie wgramolic pod auto,zeby to wyjac i zobaczyc,ale jak nie ma innych pomysłow...

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem , na prawdę dzieki za chęć pomocy, sprawdzę to wszystko, i dam znać co to było, mam nadzieje że znajdę powód, [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 20:36_________________________________________________hej,

autko stoi na warsztacie i szukają przyczyny, przy okazji robię rozrząd filtry oleje, czyszczę takie sitko oraz smok pod miską olejową, sprawdzają drożność wydechu, szczelność całego układu itd,

mechanik ( Pan Piotr z EGP) pojeździł autkiem, stwierdził że faktycznie nie ma mocy, sprzęgło wykluczył gdyż jego zdaniem pracuje ladnie i nie ma sensu nawet tam zaglądać, a ja w między czasie czytam i szukam na forum, i tak myślę czy mimo nowej turbiny to nie może być przypadkiem ta klapka http://img3.imageshack.us/i/db069fb8ce20a805.jpg/ powodować tego zgrzytu oraz braku mocy....

Pozdro

Opublikowano

brak mocy-moze,ale nie zgrzyt :wink4:

Opublikowano

a turbo było prawidłowo zamontowane i zalane?

Opublikowano
  • Autor

no montowałem je u mechanika, mam nowy przewód doprowadzający olej, olej fullsyntetyk, wszystkie nowe uszczelki oraz śruby, zostało zalane olejem nie wiem w jaki sposób ale pamiętam że go o to pytałem bo wyczytałem o tym na forum, [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:09_________________________________________________no i odebralem samochód, wypłata poszła się jebać no ale troche rzeczy porobili, no więc, z turbiną wszystko w pożądku, silnik trzyma wszystkie parametry, mechanik zabrał auto do jakiegoś tunera pojeździli, faktycznie coś autku brakuje stwierdzili, ich wstępna diagnoza jest taka ale nie dają na nią pewności że k04 nie jedzie jak powinno na seryjnym programie, tuner powiedział żebym do niego podjechał na dłuższą pełną diagnozę i chipa,

acha co do zgrzytu stwierdzili że to przez pusty katalizator i rurkę, ale ogólnie jakoś nie mogli chłopaki zbytnio dobrze go usłyszeć i możliwe że mnie zbyli troszeczkę,

co do serwisu w EGP to myślę że mogę ich z całym sumieniem polecić, co było do zrobienia to zrobili, nie nawymyślali nie wiadomo czego, mechanik który zajmował się moim autem widać że ma chłopak pojęcie i pasję do aut, ogólnie na plus, nie tylko jeśli chodzi o założenienie LPG ale również mechanikę ogólną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.