Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Wymiana przejściówki do wysprzęglika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Koledzy wymieniał ktoś już może przejściówkę idącą od przwodu hydraulicznego do wysprzęglika?

Czy jest mozliwość kupna samej tej przejściówki?

Jaka jest fachowa nazwa i nr tego elementu?

Opublikowano

Nie ma takie możliwości. Napisz coś więcej.. jaki jest powód i co się dzieje z wysprzęglikiem.

Opublikowano
  • Autor

Z wysprzęglikiem nic się nie dzieje tylko jest pęknięta ta przejściówka co łączy przewód hydrauliczny z wysprzęglikiem, a ASO nie da sie kupić samej przejścówki z przewodem koszt 250 zł

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

słyszałem że zazwyczaj problemem jest malutki oring który uszczelnia złączkę ... ja mam ten sam problem szczególnie jak się zrobi zimno ... wtedy nie wysprzęgla do końca i czasem muszę unosić pedał sprzęgła :kwasny: może ktoś to robił i podzieli się informcją jak to naprawić[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 10:29_________________________________________________I coś się ruszyło w temacie, bo u mnie też cieknie z łącznika

Wygląda to tak !

cf0e9c956a0fe21cm.jpg

Może ktoś to już rozbierał / uszczelniał. Będę się za to zabierał w sobotę będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Opublikowano

U mnie ostatnio też był problem z wysprzęgleniem, nie zawsze pedał wracał do końca. Auto stoi teraz u mechaniora, zdiagnozował jakiś uszkodzony przewód przy wysprzęgliku. Jak będę wiedział coś więcej to napiszę co on tam wymienił dokładnie.

Opublikowano

to chyba jest coś takiego ...

ee1c951a9b42cf56med.jpg

Opublikowano

Z wstępnych informacji wychodzi, że u mnie właśnie ta redukcja/przejściówka był uszkodzona. Występuje tam jakiś element aluminiowy i on był pęknięty. Mechanik kupił to z całym przewodem.

Opublikowano

niestety u mnie taka sama diagnoza element aluminiowy z gwintem pęknięty na pół ... ile Cię wyniosła naprawa i ew. gdzie to robileś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.