Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak Łączności vag-com


pieckinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się poradzić dlaczego nie mogę połączyć się vagiem z moim audi a4 1.9 tdi 97/98r, polski vag 4.9 łączy się bez problemów, a inne wersje vag-com 409.1 312.2 ~304.2 nie chcą się łączyć. W starym audiku 95r 1.6 adp łączy się bez problemów, szukałem już na forum i nie mogłem znaleźć rozwiązania, proszę o pomoc bo polski vag 4.9 to jedna wielka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

port com zmienialem oczywiscie, w menedżerze urządzeń i w vag, i nic nie pomaga, podkreślam że do innych samochodów bez problemu łącze się vagiem a do mojej a4 1.9 tdi 97/98r nie chce się łączyć, łączy się tylko Polski vag 4.9, [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 22:09_________________________________________________Czy instnieje taka możliwość żeby poprzedni właściciel mógł założyć jakąś blokade żebym nie mógł się połączyć vag-com'em ? [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 13:34_________________________________________________Odświeżam temat, i mam pytanie, czy ponowne wgranie softu AFN do komputera pomogło by w moim przypadku ? Vag-com żadna wersja nie łączy się, Polski vag 4.9 bezproblemowo, problem z softem ? zabezpieczenie przez poprzedniego właściciela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

409.1 312.2 i te starsze wersje coś pod 2xx.x, z każdym innym samochodem vag-com'y które wymieniłem nie miały problemu z łącznością,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

409.1 312.2 i te starsze wersje coś pod 2xx.x, z każdym innym samochodem vag-com'y które wymieniłem nie miały problemu z łącznością,

Zawsze z tym samym kablem?

Mój kabel (Kupiłem ori z Polskim VAGiem 4.9), nie chodzi z VAG COM 409.1, ale juz z 311.2 hula pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeden kabel pod port COM a drugi pod USB ze starą a4 1.6 adp łączy się vag-com każdy, z brata silnikiem po swapie z 80 1.9 td na silnik z a4 1.9 tdi AVF też bezproblemowo, ale moja a4 1.9 tdi AFN nie chce się łączyć tylko vag-com, próbowałem zmieniać ustawienia programu i nic, w menedżerze urządzeń tak samo zmniejszałem prędkość i to samo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie niezłą zagwózdkę masz :mysli:

Można by pomyśleć, że wina leży po stronie auta, ale skoro Polski VAG się łączy...

:think2: :think2: :think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, trochę to kłopotliwe, Polskim Vagiem dużo nie zdziałam, ale za jakiś czas umówię się na wizytę u Zaprzala http://www.turbodiesel.pl ( prawdziwy mistrz Chiptuningu ) na wgranie nowego softu do a4 1.9 tdi afn i zobaczymy, jeżeli to nie pomoże to spróbuję przełożyć komputer z innego a4, jak to nie pomoże to poddam się ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...