Skocz do zawartości
IGNOROWANY

forza 3 - model jazdy, opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oglądałem ostatnio w TV program o forzie 3 no robila wrazenie, ale czy ktos z was gra w ta gierke? czy model jazdy jest pozadny tak zwany symulator czy bezsensowne arcade?

Jak się ma do modelu z seri gran turismo.

Do forzy musial bym wyczaic xboxa ns szczescie uzywki sa w super cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna opinia i już masz wyrobione zdanie? :blink:

Grid, Shift = arcade

GT5P, FM3 = również arcade ale z większym realizmem ;)

Moim zdaniem Forza Motorsport 3 w porównaniu z Gran Turismo 5 Prologue wypada dużo lepiej. Model jazdy dosyć podobny, z tym że w FM3 nie ma bezkarnego rozpychania się jak to ma miejsce w GT5. Są zniszczenia, które poza aspektem finansowym, również wpływają na zachowanie się auta na drodze/ torze. Grafika świetna tu i tu, więc tak na prawdę bardziej istotne jest przywiązanie do platformy (np. kwestia ergonomii pada).

Oglądając filmiki i czytając opinie graczy nie przekonasz się, co jest warta dana gra. Zagraj sam i oceń czy Ci gra leży. W mojej opinii Forza jest najlepsza z porównywanych tutaj tytułów, daje więcej zabawy i jest świetnie zrealizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shift i GRID to bardzo efektowne arcade'y, moga umilic czas i impreze... ale jak ktos jest zapalonym fanem "symalotorow", to juz Forza... ma same swietne recenzje na calym swiecie - wsrod userow, blogerow, testerow gier... mnie demo jakos nie przekonalo, ale po lekturach recenzji w koncu kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, mam ps3 więc czekam na gt5

do forzy musiał bym mieć xboxa więc kilka stówek dodatkowo...

Czytałem że w GT5 w porównaniu do prologu nie będzie można "swobodnie przywalić w kogoś przed zakrętem" Zobaczmy bo strasznie długo czekam już na ten tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a premiera odkłada się z roku na rok :D powoli konsola się już starzeje a oni dalej nic... Oficjalnie nie ma pewniaka co do premiery GT5. Uszczypliwi mówią że GT5 nigdy nie wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...