Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Który wskaźnik kłamie???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, a4 1,8 bęzyna, na budziku temp. płynu pokazuje mi 70, a na klimatroniku 90. Który wskaźnik kłamie??

Opublikowano

Na budziku zwykle jest mniej dokładniejsze wskazanie temp., ale nie aż z taką, różnicą. Coś skopane, czujnik temp lub termostat. było na forum wiele . Trzeba poszukać :wink:

Opublikowano

Opisz troche dokładniej swój problem, temperatura jakoś skacze podczas jazdy/postoju?

Co do czujnika to pamiętam, że chyba w ADR jest tylko jeden, który podaje sygnał na budzik i na klime. Nie jestem tego pewien dlatego odsyłam cię do wątku który założył Kaziu on ma taki sam silnik jak Ty

->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4411.0

Opublikowano
  • Autor

moim audi jeżdze do pracy ok40km, samochód kupiłem 2 tygodnie temu. Zauważyłem że po przejechaniu 40 km temp. płynu na budziku sięga zaledwie 70oC, a powinna 90. Byłem przekonany jest strzelony termostat, wtedy wyczytałem jak sprawdzić na klimatroniku. Na klimatroniku 90oC osiąga po przejechaniu 1 czy 2 km i już nie spada ani nie rośnie, dodam że wskaźnik temp. zewętrznej ma budziku też coś kłamie

Opublikowano

heh, kolego a na ktorym kanale sprawdzasz?? cos mi sie wydaje ze patrzysz na temp nagrzewnicy :afro:

Opublikowano

heh, kolego a na ktorym kanale sprawdzasz?? cos mi sie wydaje ze patrzysz na temp nagrzewnicy :afro:

Dosłownie to samo przyszlo mi do głowy :wink:

Opublikowano
  • Autor

kanał 51

Opublikowano

no wlasnie... :wink: sprawdz na 49

Opublikowano
  • Autor

myślałem że 49 jest do temp. oleju

Opublikowano

nie doczytales do konca.... tak myslelismy w pewnym momencie, ale nie.

Opublikowano
  • Autor

tzn. że 51 jest od nagrzewnicy?? to wszystko wskazuje na to że jednak mam ten terostat do wymiany

Opublikowano

bardzo mozliwe. Sprawd na 49. Tak czy siak najdokladniejszy jest VAG (ale mi sie zrymowalo) :afro:

Opublikowano
  • Autor

dzięki sprawdzę, a na komputer będe musiał zajechać, bo mi klimatronik wyświetla 2 błędy

Opublikowano

uzupelnij profil - nie wiem skad jestes, a w okolicy pewie znajdziesz klubowicza z vag'iem

Opublikowano
  • Autor

aktualnie mieszkam w anglii,

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem, kanał 49 zgadza się z klimatronikiem, dzięki?

Teraz czeka mnie wymiana termostatu! :cool:

Opublikowano

A ja na 49 kanale mam 0 natomiast na 51 pokazuje temperaturę. O co chodzi????

Zgodnie z Kodami Klimatronika od kol. HUGO

49 Licznik błędów sygnału prędkościomierza (prędkość pojazdu)

51 Temperatura chłodzenia silnika (ECT) in oC

Ta temp. na kanale 51 skąd jest odczytywana.

Bo teraz się zamotałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.