Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wędkarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to i ja się pochwale :)

sobota - Jezioro rożnowskie od strony Bartkowej

2x okoń na robaka - 11cm :decayed:

1x uklejka na robaka - 13cm :facepalm:

cały dzień rzucania na spławki na woblera twistera na przemian czy to z gruntu na robaka biały kolorowy makaron Nic nawet nie dygło :(:facepalm:

w niedziele juz się poddałem

normalnie porażka :facepalm:

Opublikowano

oprych trzeba było przyjechac do siennej. :naughty:

Opublikowano

teraz mam urlop od poniedziałku i sie zastanawiam gdzie uderzyć aby wypocząć i coś porzucać


podaj jakiś namiar

Opublikowano

ja moze bede w niedziele w Lipiu koło gródka.chyba ze bedzie dalej taki niski stan jeziora to moze pojade na klimkówke.

Opublikowano

chyba pod koniec przyszlego tygodnia wybiore sie na skawine tylko nie wiem jak to ugrysc

jak to jest z tymi opłatami na rzeki

nigdy sie nie zaglebialem w ten temat zawsze w jedno miejsce jezdziłem (rożnów)


wybiore sie na skawine tylko nie wiem jak to ugrysc

jak to jest z tymi opłatami na rzeki

pomoże ktoś

Opublikowano

chyba pod koniec przyszlego tygodnia wybiore sie na skawine tylko nie wiem jak to ugrysc

jak to jest z tymi opłatami na rzeki

nigdy sie nie zaglebialem w ten temat zawsze w jedno miejsce jezdziłem (rożnów)

wybiore sie na skawine tylko nie wiem jak to ugrysc

jak to jest z tymi opłatami na rzeki

pomoże ktoś

kwestia czy masz karte? zakladam ze tak. Musisz się zorientować czy woda należy do Twojego Okregu . Najprościej zadzwoń do PZW:)

Witam przy okazji Wszystkich Wędkarzy;)

Ja Łowie okolice Piaseczna , Oraz Nad Bugiem okolice drohiczyna , i dwa razy do roku Miejscowosc Warchały;)

Opublikowano

A gdzie kolego koło piaseczna ? :D

Opublikowano

No pewnie ze mam karte

Znalazłem info na necie ze do okręgu śląskiego np Wisła kwalifikuje się od miejsca ujścia rzeki skawy w moja stronę

Opublikowano

A gdzie kolego koło piaseczna ? :D

zalesie dolne, wisła za konstancinem Gassy i Dębówka. I zamierzam wykupić pozwolenie na Banioche.

No pewnie ze mam karte

Znalazłem info na necie ze do okręgu śląskiego np Wisła kwalifikuje się od miejsca ujścia rzeki skawy w moja stronę

Zerknij do rejstru tam masz wykazy Zbiorników na których możesz łowić.

Opublikowano

juz to opanowałem

polecacie jakieś kijeki na grunt i na spławik ??? tylko tak w w granicach rozsądku

mam sprzęt który ma z 15 lat

chce wszystko powoli wymienić

Opublikowano

Kongera feedery można kupić w rozsądnej cenie . Mam jeden za 120 zeta c.w. 130 dl. 230 polecam nie do zajechania ;).

Opublikowano

ja sie dzisiaj wybieram na jezioro. ;)


ja mam jakąś karpiuwke 3cześciowa jak bys chciał.

Opublikowano

no Kongera też polecam rozsądna jakość i cena.

Opublikowano

Okaz wczorajszego wędkowania

szczupak 105 cm

poprawione.jpg

Opublikowano

Ładny

powiedz gdzie go trafiłeś

Opublikowano

w Holandi :)

Opublikowano
:)
Opublikowano

Okaz wczorajszego wędkowania

szczupak 105 cm

poprawione.jpg

no tomku znowu?ładny okaz.musisz mnie zabrac kiedys na takie. :decayed:

Opublikowano

w Holandi :)

Co nie zmienia faktu że ładny
Opublikowano

Na kurczaka? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.