Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW Transporter T4 jaki najlepszy silnik


Rafaell

Rekomendowane odpowiedzi

zależy do czego potrzebujesz,jazda z lekkim towarem, z ciężkim czy lawetą,ja mam 1.9 td i takiego szukałem i jestem b.zadowolony.np. 2.4D w mieście i trasie duzo więcej pali :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9td nic nie pali. Kiedyś dusiłem takiego (90PS) 110 miałem przelotową, chwilami 140 (więcej już nie chciał) i spalanie poniżej 8l :blink:

Ale przy większym ładunku (przyczepa) miałby dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda z lekkim towarem, 1.9td trochę wydaje się słaby, mam na oku 2.4D i nie wiem czy brać, jak z awaryjnością?? [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 20:58_________________________________________________

1.9td nic nie pali. Kiedyś dusiłem takiego (90PS) 110 miałem przelotową, chwilami 140 (więcej już nie chciał) i spalanie poniżej 8l :blink:

Ale przy większym ładunku (przyczepa) miałby dość.

tylko że 1.9td ma 68KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyśpieche niema prawie różnicy jak załączy się sprężarka to jakoś jedzie sprawdzałem to z 2.4d pod pełmym obciążeniem 19 troche zdechnie ale wynagrodzi ci to na cpn[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:03_________________________________________________a i eksploatacja dużo tańsza rozrząd itd[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:04_________________________________________________i podobno mniej awaryjny, stare sprawdzone 1.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile pali tak mniej więcej 1.9td a 2.4D[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:13_________________________________________________

w T4 najlepszy 2.5 TDI 100km :good:

tak to wiem bo mam takiego w pracy ale ja potrzebuje blaszankę a z tym motorem to przeważnie osobowe albo caravele no i już dużo więcej trzeba zapłacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade, u mnie chłopaki latają w firmie eurocopert z kopertami, papier jest ciężki i jakoś kulają,100-110 będziesz leciał bez problemu.[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:41_________________________________________________jest paru komandosów co 1.9 ciągają lawety to już gorzej, ale jakoś daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo szału nima ale złotówki zostają w portfelu[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________leciałem w trasie, mam wersje 5 osobową, leciałem z kompletem osób i bagażu około 100 kilo prędkość 100-110 i spalanie praktycznie takie samo 7.5 lita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...