Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [ALL] Zakup nowej turbiny/regeneracja starej


d4eeee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji ze turbo powoli wychodzi musze podjac decyzje czy regenerowac czy kupic nowe . Po pierwsze jesli regenerowac to gdzie i za ile ... kogo polecacie. A jesli kupic nowe , oczywiscie po jakies nizszej cenie niz ASO , to tez sie zastanawiam u kogo. Czy komus sie ten sprzedajacy obil o uszy http://www.allegro.pl/item808798330_turbosprezarka_vw_passat_1_9_tdi_avf_awx_nowa.html. 2k to jeszcze w miare znosna cena . Pytanie czy faktycznie jest nowe czy bardzo dobrze zregenerowane. Czekam na jaies podpowiedzi wskazowki. Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie kolege Tom77 , zapytam ile by kosztowala nowka i czy w ogole jest taka mozliwosc, ale interesuje mnie rowniez gdzie wy regenerowaliscie swoje suszarki i jak to wypadlo cenowo oraz jakosciowo, jak zgwarancja i kogo mozecie polecic w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będę do końca dokładny, ale mechanik z warsztatu, w którym bywam, mówił mi, że turbawki do regeneracji wysyłają od dawna do Bydgoszczy i nie mieli jeszcze, żadnej reklamacji, podobno dostają gwarancję, jak będę przy okazji to zapytam gdzie dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

regeneracja turbiny na czesciach org to koszt ponad 1100 zl . jezeli sa gdzies oferowane po ok 600 zl to cos jest nie tak . albo tylko uszczelniaja bez wywazenia , albo wkladaja chinskie czesci i dlatego taka cena .

Bez urazy ale na swiecie nie ma do regeneracji oryginalnych części do turbosprężarek. Jak Ci tak gdzieś powiedzą to poprostu walą jawną ścieme. Zadna firma nigdy ich nie robił, po to by ich nie naprawiać tylko kupować nowe.

Sa wiadomo zamianniki. Chińskie, Tureckie i jak bedziesz miał szczęście to trafisz na częsci firmy MELETT z Angli. I jak będziesz regenerował to pytaj co wkładają. Jak powiedzą ori to ich wyśmiej bo takie nie istnieją. Jak powiedzą MELETT to śmiało. MELETT daje zazwyczaj na części 2 lata gwarancji. Ale wiadomo jak to jest z tymi gwarancjami. Najlepiej wejdz na strone tej firmy i zadzwon do przedstaiciela w Polsce i zapytaj sie jakiej firmie sprzedają części w Twojej okolicy i bedziesz miał pewność. We Wrocku bym Ci podał ze 2 przynajmniej co robią na tych częściach. Ja zrobiłem regeneracje na mam nadzieje MELECIE i jak narazie śmigam pół roku.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regenerowałem tu http://www.turbo.cdi.pl/ ale to i tak za daleko jak dla ciebie ....

700zl zapieczone kierownice i rozwalone lozysko +150zl za wyjecie i montaz+ komp..... jak umiesz sam to oszczędzisz :wink4: w grudniu bedzie rok a czasem daje jej żreć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mi to bez roznicy gdzie, turbina i tak pojdzie kurierem gdyz Auto za granica sie znajduje. Powiedz mi jeszcze jak krzysztof61 jak dlugo trwala regeneracja(ile godzin/dni) w twoim przypadku . Slyszalem ze zaklady ktore wymieniaja w systemie twoja za juz zregenerowana.

Apropo sluszal ktos cos dobrego o tej firmie http://www.turbosprezarki.pl Pisza ze oryginalnych częściach wiec trochę mi to zalatuje , natomiast ceny tez niemałe jeśli są aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...