Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Proszę o rozpoznanie nawigacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audi a4 avant 2.5 tdi z końca 1999 roku już po liftingu.

Mam problem z rozpoznaniem zamontowanej nawigacji.

Nie czyta mi płyt z mapami dx może mam zjechany laser lub też nawigacja jest starszym modelem.

Nawigacja była zamontowana fabrycznie co wnioskuje po numerze win.

Daje zdjęcie z naklejką boku:

19r0Cr.jpg

Czy ten model czyta mapy dx?

Jeśli tak to co jest przyczyną że u mnie nie daje rady?

Opublikowano

To że ci nie czyta map to przyczyn może być kilka:

- źle nagrana mapa,

- zabrudzony lub uszkodzony czytnik w navi

I teraz dla jasności RNS-D ma mapy nagrywane na CD , RNS-E już na DVD

więc tutaj nie ma możliwości pomyłki bo nośniki są inne :)

Opublikowano

Czy ten model czyta mapy dx?

beztytuuny.th.jpg beztytuu1ns.th.jpg

Mapy DX czyta na 100%.

Opublikowano

sam sobie odpowiedziałeś :good:

Opublikowano
  • Autor

Wiem że mam nagrywać płyty na cd chciałem się dowiedzieć czy ten model czyta mapy dx.

Darkopolo nawigacje mam taką samą jak na zdjęciu niestety nie posiadam instrukcji.

No nic wyczyszczę napęd i będę dalej próbował nagrać mapę. Największy problem mam z nagraniem płyty z małą prędkością. Gdy wybieram prędkość w nero np. 4 lub 8 program sam ją podnosi i nagrywa dużo szybciej.

Dzięki

Opublikowano

Wiem że mam nagrywać płyty na cd chciałem się dowiedzieć czy ten model czyta mapy dx.

Darkopolo nawigacje mam taką samą jak na zdjęciu niestety nie posiadam instrukcji.

No nic wyczyszczę napęd i będę dalej próbował nagrać mapę. Największy problem mam z nagraniem płyty z małą prędkością. Gdy wybieram prędkość w nero np. 4 lub 8 program sam ją podnosi i nagrywa dużo szybciej.

Dzięki

NERO !!!! to nagrywaj dalej :)

Poszukaj w necie CLoneCD - z gotowym profilem do nagrywania :) i będziesz zadowolony

Na PW dostałeś link, ściągnij sobie to i nagrasz na 100%

Opublikowano
  • Autor

NUTI

ok zaraz poszukam i spróbuje nagrać

Opublikowano

trochę OT

ile moze kosztować wyczyszczenie laseru w rns-e

jutro się wybieram na taki zabieg i ni ewiem na co się szykować

p.s. płyta czyszcząca to dobry pomysł ?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.