Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy da sie zrobić takie nawiewy w B5?


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat wszyscy wiemy i nie tak brzmiało pytanie :). Weź teraz i je znajdź w rozsądnej cenie :embarrassed: Wiadomo że samemu taniej i satysfakcja większa. Pytam więc ponownie czy nasze nawiewy są takie same w środku i czy da sie tak zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest farba biala

Nie da się jej zdrapać ?

Ja miałem w Cifie tarcze zegarów od tyłu zawalone farbą...zdrapałem i jest mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego moda na ori kratkach się nie wykona - sprawdzałem. Jedyny sposób, skonsultowany z radziszem22, to właśnie wstawienie tam diody, np. 5mm i dopiłowanie precyzyjnym pilnikiem w kształt trójkąta, ale aż tam bardzo nie mam parcia, żeby to wyrezać;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza by kogos kto ma takie kratki z 'setki' albo a6 c4 i zobaczyc czy by podeszly... te srodkowe sa na 90% szersze ale te na brzegach wygladaja podobnie... a moze chociaz samo to 'kolko' by sie przelozylo... fajny bylby gadzecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wszyscy wiemy i nie tak brzmiało pytanie :). Weź teraz i je znajdź w rozsądnej cenie :embarrassed: Wiadomo że samemu taniej i satysfakcja większa. Pytam więc ponownie czy nasze nawiewy są takie same w środku i czy da sie tak zrobić?

musisz szukać a znajdziesz

http://moto.allegro.pl/item810423056_audi_a4_b5_99_01r_kratka_nawiewu_lewa.html

można się pewnie jakoś dogadać tylko kolor,ja kupiłem granatowe przełożyłem tylko te elementy ze staregote co sie nimi kieruje a całą obudowę pomalowałem spreyem i wygląda jak ori,gdzieś w dziale warsztat jest opis

Trza by kogos kto ma takie kratki z 'setki' albo a6 c4 i zobaczyc czy by podeszly... te srodkowe sa na 90% szersze ale te na brzegach wygladaja podobnie... a moze chociaz samo to 'kolko' by sie przelozylo... fajny bylby gadzecik.

o kółku też pisałem że nie da rady jest inaczej umocowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...