Jump to content

[ALL B5] Czy da sie zrobić takie nawiewy w B5?

davidoff82
 Share

Recommended Posts

To akurat wszyscy wiemy i nie tak brzmiało pytanie :). Weź teraz i je znajdź w rozsądnej cenie :embarrassed: Wiadomo że samemu taniej i satysfakcja większa. Pytam więc ponownie czy nasze nawiewy są takie same w środku i czy da sie tak zrobić?

jest farba biala

Nie da się jej zdrapać ?

Ja miałem w Cifie tarcze zegarów od tyłu zawalone farbą...zdrapałem i jest mega :kox:

To moze ktos wie czy takie kratki z C4 pasuja do A4 B5?

Niestety tego moda na ori kratkach się nie wykona - sprawdzałem. Jedyny sposób, skonsultowany z radziszem22, to właśnie wstawienie tam diody, np. 5mm i dopiłowanie precyzyjnym pilnikiem w kształt trójkąta, ale aż tam bardzo nie mam parcia, żeby to wyrezać;p

Trza by kogos kto ma takie kratki z 'setki' albo a6 c4 i zobaczyc czy by podeszly... te srodkowe sa na 90% szersze ale te na brzegach wygladaja podobnie... a moze chociaz samo to 'kolko' by sie przelozylo... fajny bylby gadzecik.

To akurat wszyscy wiemy i nie tak brzmiało pytanie :). Weź teraz i je znajdź w rozsądnej cenie :embarrassed: Wiadomo że samemu taniej i satysfakcja większa. Pytam więc ponownie czy nasze nawiewy są takie same w środku i czy da sie tak zrobić?

musisz szukać a znajdziesz

http://moto.allegro.pl/item810423056_audi_a4_b5_99_01r_kratka_nawiewu_lewa.html

można się pewnie jakoś dogadać tylko kolor,ja kupiłem granatowe przełożyłem tylko te elementy ze staregote co sie nimi kieruje a całą obudowę pomalowałem spreyem i wygląda jak ori,gdzieś w dziale warsztat jest opis

Trza by kogos kto ma takie kratki z 'setki' albo a6 c4 i zobaczyc czy by podeszly... te srodkowe sa na 90% szersze ale te na brzegach wygladaja podobnie... a moze chociaz samo to 'kolko' by sie przelozylo... fajny bylby gadzecik.

o kółku też pisałem że nie da rady jest inaczej umocowane