Jump to content

[B5 AFN] Podłączenie nie orryginalnego radia pod wzmacniacz - pytanie

Recommended Posts

Witam !!!

Widzę że wiele podobnych wątków, ale ani jeden mi nie pasuje żeby się podpiąć....

Chcę podłączyć radyjko JVC KD-G502 pod wzmacniacz... Dotychczas miałem radio gamma i przednie głośniki podpięte pod zwykłe ISO, a tył i SUB poprzez MINI ISO i na wzmacniacz... Wypatrzyłem na allegro przejściówkę z MINI ISO na 2x CHINCH i mam 2 pytanka...

Pierwsze z nich tyczy się sygnału na subwofer... Znajduje się on w którymś pinie kostki MINI ISO czy jest w jakiś sposób dekodowany z sygnału tylnych głośników i podawany dop ze wzmacniacza?? Bo jeśli to pierwsze to nie wiem jak podłączyć ponieważ w radiu mam 4 chinche przód, tył prawy i lewy... Jeśli podepne do radia 2 chinche FR i LR to wtedy tył zagra a sub już nie i nie wiem jak to rozgryźć??

Drugie pytanko tyczy się sterowania wzmacniaczem, które wychodzi z w/w przejściówki... Do czego to mam podpiąć ??

Z góry dzięki za info

Podepniesz chinche na wyjście do tyłu i powinno wszystko zagrać a zasilanie wzmacniacza podepniesz w radiu pod sterowanie anteny elektrycznej i już.

wszystko da się podłaczyć bez żadnych przejściówek, dziś podłaczyłem radio JVC z wyjściem na wzmaka przez chinche. jak ktoś che wiedzieć jak to zrobić to niech się odezwie, postaram się orzygotować jakiś poradnik.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:33_________________________________________________Dziś sprawdzałem jak gra moje nowe połaczenie radia JVC i orginalnego wzmacniacza. Coś to nie bardzo :kwasny: czemu tył tak słabo gra? czego może być wina?

nie rob tego to nie ma sensu:) mam taki sam zestaw grajacy jak ty seryjne głosniki pod aktywnym wzmacniaczem i powiem Ci ze bez ori radia to nie chula. tak pieknie jak na radiu audi proponuje cos fajnego w przednie drzwi oddzielny wzmacniasz i skrzynka