Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z VAG na USB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem, zakupilem VAGA na USB w AUTOSOFT i nie moge go przetestowac w programie VAG-COM.

Probowalem roznych wersji: 3.11 , 409, 5 . i nic, nie wykrywa interfejsu.

Zainstalowalem drivery zgodnie z instrukcja i lipa.

Mial ktos podobny problem jak ja?

Podobno jest taki program : ODBTESTER a niestety nie moge go nigdzie znalezc, moglby mi ktos go podeslac?

moj email: [email protected]

Opublikowano

podłączałeś do auta ?

Opublikowano

liedyś wyczytałem na jakimś forum nie pamiętam już jakim że własnie jest problem z kablem na USB i lepiej kupić kabel na COMa... jest mniej problemów, poszperam w necie może znów trafie na to forum tam chyba opisali ten przypadek i co zrobić, jak znajde to wkleje linka. pzdr

Opublikowano

Baltazar ja mam akurat na USB kabelek i działa bez najmniejszych problemów.

Ja bym raczej zadał to samo pytanie co pre_pl, czy aby podłączył do auta? Bo jak nie podłączy to nic nie zoabczy. Ewentualnie pokazać mu port pod którym ma być widoczny VAG.

Opublikowano

Ale ja nie mowie ze u każdego jest taki problem kolego ;] ale wiesz to już chyba by była przesada żeby sprawdzać na nie podłączonym ;p nie uwazasz?;]

Opublikowano
żeby sprawdzać na nie podłączonym

to nie przesada, zwykłe przeoczenie i wiele osób ten błąd robi niestety :wink:

Opublikowano

hehehe no to nie wiedziałem...jakoś cieżko mi to sobie wyobraźić ale cóż... bywa jak to sie mówi przyroda ;]

Opublikowano
żeby sprawdzać na nie podłączonym

to nie przesada, zwykłe przeoczenie i wiele osób ten błąd robi niestety :wink:

Panowie, Żeby przetestować interfejs wystarczy podać na odpowiednie piny zasilanie.

Więc nie widzę potrzeby podłączania do samochodu :grin:

Opublikowano
  • Autor

To znaczy ze musze podlaczyc interfejs zeby wogole ustawic mu konfiguracje w VAG-COM? Bez podlaczania do auta sie nie da wykryc interfejsu w VAGu?

Opublikowano

No pewnie że musisz podłączyć, leć do auta i działaj :wink: Powodzenia :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Polaczylo sie ale moj program ma nie wszytskie opcje uruchomione, chyba jest okrojony, moglby mi ktos udostepnic lepsza wersje VAG?

Moj email: [email protected]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.