Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i powiedz do czego tam doszedłeś :decayed:

ja sobie przy okazji też sprawdzę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

X0A = National sales program germany

B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.

C0V = Felga stalowa 6 jx15h2 et45 5/112

G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.)

H6S = Opony 195/65 r 15 v

J1P = Akumulator

M57 = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,6 l

Q1A = Siedzenia normalne

1AC = System przeciwblokujĄcy -abs-

1G2 = Koło zapasowe dojazdówka

2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz.

5RQ = Lusterko na wysięgniku (konvex) str. prawa

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

T6S = 4-cylinder gasoline engine 1.6 l unit 050.a

3S0 = Bez poręczy dachowych

4UE = Lewo/prawo

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

8AD = Radio gamma

8GD = Alternator

8RN = Eight speakers (active)

1LZ = Hamulce tarczowe przod

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe

to pogrubione co oznacza? :decayed:

Opublikowano

czyli nic ciekawego :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

czyli nic ciekawego :gwizdanie:

no wiadomo ze szalu nie ma :wink4: ale o co chodzi z ta skrzynia? i dlaczego mam w aucie 4 poduchy? :shocked:

Opublikowano

ja też mam 4 poduchy i nie jest to uwzględnione w kodach.

u mnie też ponoć jest 8 głośników a mam 6 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja też mam 4 poduchy i nie jest to uwzględnione w kodach.

u mnie też ponoć jest 8 głośników a mam 6 :mysli:

8 jest :good: w tylnej polce sa woofery i tweetery u mnie tez tak jest

Opublikowano

pierwsze to znaczy, że sprzedaż do niemiec

a to nie wiedziałem w tweeterach - oglądałem je dosyć dokładnie i nie ma nic raczej...

8RN to 8 głośników :cool1:

Opublikowano
  • Autor

rozbierales tylna polke? http://allegro.pl/glosnik-tylny-tyl-audi-a4-b5-i1172484487.html takie glosniki u mnie sa[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 20:23_________________________________________________a z ta skrzynia to wiem juz o co chodzi 1 bieg mam bardzo krótki 2 zreszta tez dopiero na 3 i 4 biegu idzie jak wsciekla nie wiem moze mi sie wydaje ale wolniej sie zbiera ale V-max ma galanty pod 200 podchodzi moze jest z 198-199 ale krecha blisko 200 :mysli:

Opublikowano

my w innych autach też mieliśmy skrzynię sport.. są inne? :decayed:

a głośniki rzeczywiście takie mam :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

musze sprawdzic to na kresce ze znajomym co ma taka sama tez w 1,6 :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 20:28_________________________________________________

my w innych autach też mieliśmy skrzynię sport.. są inne? :decayed:

a głośniki rzeczywiście takie mam :good:

widocznie musza byc skoro tak pisza :mysli: sam nie wiem w B6 tak nie ma... musze zobaczyc u znajomego w kodach co pisze[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 20:29_________________________________________________mala sesja:) pozno juz bylo ale jutro postaram sie zrobic cos lepszego:)

p1000589.jpg

Shot at 2010-09-12

p1000577.jpg

Shot at 2010-09-12

p1000576f.jpg

Shot at 2010-09-12

p1000573.jpg

Shot at 2010-09-12

p1000566y.jpg

Shot at 2010-09-12

p1000559w.jpg

Shot at 2010-09-12

p1000554n.jpg

Shot at 2010-09-12

Opublikowano

No co można napisać... ładna jest... :decayed:

będę musiał u siebie pomyśleć nad zmianą zderzaka na poliftowy z halogenami bo kontrolka mi się w aucie ciągle świeci od halo po zmianie lamp

Opublikowano
  • Autor

dzieki :wstydliwy: to tylko przedlift jest, jeszcze zdesio tyl zaloze z polifta i bedzie ladnie, kolejny plan to fela 17"-18"

Opublikowano

dzieki :wstydliwy: to tylko przedlift jest, jeszcze zdesio tyl zaloze z polifta i bedzie ladnie, kolejny plan to fela 17"-18"

18" i ani cala mniej :good:

fajny ten Twój poliftowy przedlift :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzieki :wstydliwy: to tylko przedlift jest, jeszcze zdesio tyl zaloze z polifta i bedzie ladnie, kolejny plan to fela 17"-18"

18" i ani cala mniej :good:

fajny ten Twój poliftowy przedlift :wink4:

tylko ze 18" do 1,6? z deka za duze ale... opona dla mnie max szer do 215 wiec jak cos znajde to bedzie naciag progi opony 40/45 zalezy :wink4: nie chce tego szoszona wymeczyc na amen :wink4: jutro strzele lepsze fotki bo teraz po 1 aparat mialem zle ustawiony a po 2 juz sie sciemnialo :wink4:

Opublikowano

18" i to najlepiej od A8 w polerce :naughty:, jak coś to pisz na PW :decayed:

Opublikowano
  • Autor

18" i to najlepiej od A8 w polerce :naughty:, jak coś to pisz na PW :decayed:

poszlo PW :good: narazie brak kasy :confused4:

Opublikowano

ładnie :decayed:

Opublikowano

Super wyszła sesyjka i ta zieleń pasuje do tego krajobrazu :wink4::good:

Opublikowano
  • Autor

jak sie zepsuje to pojdzie w krzaki :gwizdanie: zarosnie nie bedzie widac :naughty:

Opublikowano

jak sie zepsuje to pojdzie w krzaki :gwizdanie: zarosnie nie bedzie widac :naughty:

Wtedy wartość jej podskoczy dwukrotnie :kox::naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.