Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

Replik niebierz !!! Chłam JA kupiłem ori za 115zl !!!

Strzelał z tego nie będzie, a wygląda naprawdę ładnie :) 115 zł? chyba za sztukę..

Nie za komplet ;)http://allegro.pl/dekielki-audi-komplet-i1604471922.html

to pokaz mi teraz aukcje gdzie dostane za 115zł komplet ;) musiałeś trafić niezła okazje, bo szukałem 2 miesiące i komplety były tylko >200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś 18"? Załóż i mów czy te 101 koni wogóle się jakoś toczy bo już miałem po felgi 17' jechać wczoraj ale w głowie ciągle siedzą mi 18 i nie pojechałem :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak to nie jedzie jakoś za specjalnie, także ja jakbym miał 1.6 to bym wkładał nawet i 19 cali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj napompowałem opony bo miałem spore braki i jakby 50 koni przybyło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mi sie nie spieszy bo i tak nie zaloze felg :)grn za***ista masz maszynke :good: modzisz coś w silniku? ja u siebie teraz z B4 zaczynam pierwsze mody tez w 1Z :good:

dzięki ;)

wg mnie nie ma sensu modzenia czegoś w silniku, z gówna bata nie ukręcę, lepszym rozwiązaniem było by sprzedanie i zakup 1.8t :> (co planowałem ale narazie mi przeszło:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj napompowałem opony bo miałem spore braki i jakby 50 koni przybyło :decayed:

:polew: :polew: :polew: no nie powiem...czuc roznice, jak sie plompnie te co najmniej 0.5 atm, co nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem czy przez rozwaloną plecionkę sonda dawała inne dawki czy to tylko zasługa tych opon :gwizdanie: Ale porównując to wcześniej to padło "jeździło" jakby miało 19" założone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyje żyje i ma sie dobrze :wink4: wakacje pochłonęła mi B4 juz niedlugo sie pochwale :good: powiem tylko tyle 94r 1,9tdi 1Z, wtrysk 216, w tamtym tyg odebrana od lakiernika :good:

wojciu i jak ten nowy projekt?

pisze bo mam też pytanko widze że masz postoje US, chciałbym u siebie wyrezać tylko nie wiem co z ringiem robić, zostawić po jednej zarowce, zostawić jeden pełny koło mijania czy w ogóle zostawić ringi i do robic US... zerknij podpowiedz...

pozdr.

Furke masz naprawdę kox, zawsze chętnie podglądam bliźniacze ADP :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy projekt powoli sie kręci :kox: mistrzu jakie ty masz wkoncu te lampy bo widze ze masz na fotkach i endzel ejsy i polifty :gwizdanie:

Wojciu ja miałem ringi od Sonara ale dawno się ich pozbyłem.

Mam ringi DEPO/FK te srebrne z kierunkami od S4. Takie mam aktualnie i nie chce ich zmieniać i nie wiem właśnie jak je sprzęgnąć z Us... Poliftów nie miałem nigdy... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak bedzie to wygladac z ringami i bez :cool1: i juz wszytsko bedziesz wiedzial, zapodaj fotki na forum i sie zobaczy jak lepiej wyglada

---------- Post dopisany 24-06-2012 at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2012 at 07:42 ----------

wątek do zamkniecia ;) auto jezdzi nadal u mnie tzn jezdza rodzice:) ja obecnie kupilem a4 b5 po lifcie temata zalozony takze tego:D

---------- Post dopisany 01-07-2012 at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2012 at 19:24 ----------

zapraszam tu:D http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/audi-a4-1-9tdi-trumiana-snierzynka-239328/#post2928613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...