Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spokojnie :polew: tydzień Cię nie zbawi :decayed:

dajesz foty, czarnej :naughty:

jakiej czarnej co czarnej? :kox:

\ty dobrze wiesz jakiej :przebiegly:

Opublikowano

chyba się domyślam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

w temacie temacie :wink4: dekory carbonowe a drugie moze zrobie w alcantarze :wink4: slepy pewnie mowi o innej czarnej :przebiegly::a4fan:

Opublikowano

kurde czekam aż mi zrobią vt tej konsoli i się zabieram za modzenie :kox:

jak się nie doczekam to robię ciemny karbon :)

Opublikowano

w temacie temacie :wink4: dekory carbonowe a drugie moze zrobie w alcantarze :wink4: slepy pewnie mowi o innej czarnej :przebiegly::a4fan:

:cool1:

ciekaw jestem tego carbonu,także klej :naughty:

kurde czekam aż mi zrobią vt tej konsoli i się zabieram za modzenie :kox:

jak się nie doczekam to robię ciemny karbon :)

a co tam chcesz na tym vt?

Opublikowano
  • Autor

spokojnie :polew: tydzień Cię nie zbawi :decayed:

dajesz foty, czarnej :naughty:

jakiej czarnej co czarnej? :kox:

\ty dobrze wiesz jakiej :przebiegly:

przyjdzie czas i na nia :decayed: narazie dziada nie pokazuje :kox:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 21:56_________________________________________________postaram sie do końca tyg ogarnać audike i zrobic moze nawet jakaś sesje czy cuś :przebiegly: bo troche sie pozmienialo juz a ja nawet fotek nie pokazuje :decayed:

Opublikowano

bo nie wiem jaki kolor wybrać jasny czy ciemny karbon i czekam aż mi ktoś zrobi vt tej konsoli środkowej + widoczne dekory + popielniczka i zapalarka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi sie ze za duzo tego bedzie :gwizdanie: zrób same dekory :wink4:

Opublikowano

właśnie dla tego czekam aż ty zrobisz to bądz ktoś mi ogarnie vt i ocenie to

Opublikowano
  • Autor

to poczekaj jeszcze troche przecież na allegro nagle nie zniknie ten carbon tydzień w ta czy w ta... :)

Opublikowano

tylko że ja muszę coś robić bo jak patrzę to mnie nerwica bierze

Opublikowano
  • Autor

wypij melise :polew: zią spokojnie do piątku może coś zdziałam :decayed:

Opublikowano

poczekam ale jak nie wytrzymam to zamówię ciemną i uj :evil:

Opublikowano

masz wzór synu :decayed:

jeszcze troche zostało do obszycia :polew:

HDR1

4812009320_4d824af322.jpg

Opublikowano

Łoooooooo..... :kox:

Opublikowano
  • Autor

bedziemy myślec :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 13:44_________________________________________________p1010048w.jpg

p1010049y.jpg

jeszcze brak listew :polew:

Opublikowano

daszki za***iste :good: a co z listwami?

Opublikowano
  • Autor

karbonuja sie :decayed: w daszki jeszcze pójda białe listwy ledowe bo nie pasuja mi teraz kolory do oświetlenia środka :) a nie wiem czy dokupie takie małe zarówki bo tam sa takie płaskie :)

Opublikowano

co ty makijaż będziesz poprawiał w nocy :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

co ty makijaż będziesz poprawiał w nocy :naughty::decayed:

nie ja tylko moja panna :polew: niech ma coś od życia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.