Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no własnie a ja mam jurope :decayed: musze obczaić co to jest i jak coś to może dać to komuś do profi zespawania :)

raczej na 100% jest to plastik :wink4:, tylko jakis twardy j**any :good:

Opublikowano
  • Autor

musze z ciekawości zobaczyc to kiedys :decayed: spróbuje to przeciąć :)

Opublikowano

co ty chcesz robić klapę do sedana z eu na us?

Opublikowano
  • Autor

co ty chcesz robić klapę do sedana z eu na us?

tak :wink4: wiem wiem pogieło mnie :decayed: jak wyjdzie lipa to logiczne ze tego nie załoze :wink4: ori klapa na audi druga sie bawie :)

Opublikowano

co ty chcesz robić klapę do sedana z eu na us?

taa :cool1:, Somes zresztą też :wink4:, a klapy po 100, 200zł chodzą :polew:

Opublikowano
  • Autor

to mi ją znajdz to kupie :decayed: przeglądam allegro i też w sumie do B5 to rarytas :decayed:

Opublikowano

to mi ją znajdz to kupie :decayed: przeglądam allegro i też w sumie do B5 to rarytas :decayed:

rzadko bywają, ale ostatnio w całkiem niezłych cenach :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:23_________________________________________________a pozatym rezaj, rezaj, zobaczymy co z tego wyjdzie :good:

Opublikowano
  • Autor

zobacze jak znajde ori tania to na pewno kupie :wink4:

Opublikowano

No właśnie bez sensu robota, co innego avant. Do sedana sam swoją ( tani nie jestem :polew: ) za 250zł sprzedałem. Swoją drogą taki frykas i taki tani :wallbash:

Opublikowano

No właśnie bez sensu robota, co innego avant. Do sedana sam swoją ( tani nie jestem :polew: ) za 250zł sprzedałem. Swoją drogą taki frykas i taki tani :wallbash:

ja dałem za swoja 200zł z wysyłką :wink4:, ale fakt idzie tanio kupić, a nieraz trezbabyło szukać i za 400zł nie było co wyrwać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Krycha sprzedałes swoja? :shocked: eh zobacze w sumie do sedana jeszcze nikt sam nie rzeźbił :przebiegly:

Opublikowano

tak sprzedałem, olej to nie ma sensu przerabiać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie raz na jakiś czas sie trafi :gwizdanie: a klap juropa jest pełno i szpachli tez pod dostatkiem :polew:

Opublikowano

Krycha sprzedałes swoja? :shocked: eh zobacze w sumie do sedana jeszcze nikt sam nie rzeźbił :przebiegly:

do Avanta też nie :decayed:, Krycha przetrze szlak :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w sumie... no zobacze :wink4: jak narazie klapa jest cała nie pocięta to jak cos to sie ja sprzeda i juz :)

Opublikowano

pojebani amerykańce już coś tam rzeźbili w avantach:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Krycha sprzedałes swoja? :shocked: eh zobacze w sumie do sedana jeszcze nikt sam nie rzeźbił :przebiegly:

do Avanta też nie :decayed:, Krycha przetrze szlak :naughty:

no właśnie a moze to jest proste jak .... :przebiegly: i założe firme i bede przerabiać klapy :polew:

Opublikowano

Krycha sprzedałes swoja? :shocked: eh zobacze w sumie do sedana jeszcze nikt sam nie rzeźbił :przebiegly:

Naprawdę nic nie słyszałeś wcześniej? Toż to żałoba narodowa miała byś ogłoszona jak rozbierał na części... ;( Ja do tej pory nie mogę się pozbierać po takiej stracie :polew:

Opublikowano

pojebani amerykańce już coś tam rzeźbili w avantach :decayed:

no wiem, ale na forum jeszcze nie było cwaniaka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobra wymiar mam po niedzieli masa a potem rzeźba :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.