Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Oryginalne ogrzewanie postojowe WEBASTO gdzie odprowadzenie spalin


adam_wad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać o dwie kwestie gdzie odprowadzane są spaliny z tego urządzenia oraz

czy w czasie jego pracy dużo ma sie dymić (bo u mnie wygląda jakby się auto paliło) ze 2 lub 3x razy więcej spalin niż z wydechu spod lewego koła, zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Audi, ale w transporerze i sharanie jest dokladnie tak jak mowisz i jest to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie spaliny tylko są przez chwile podczas odpalenia z przodu przy prawym kole,potem juz tylko szum

U nie podobnie jesli chodzi o spaliny a wydech mam kolo kola przodniego od strony kierowcy[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 00:27_________________________________________________Witam

jestem na etapie raczkowania jesli chodzi o Webasto i mam pytanko do osob z org webasto lub dokładanym.

1.Czy nawiew ustawiacie sami na klimatroniku czy to sterownik sobie sam reguluje z jaka silą dmuchać ?

2 Na ile zawsze macie ust temp czy HI czy np 26 przy obecnych temp

3 na ile odczuwalna będzie temp wewnątrz auta bo dzisiaj miałem na 20 min ustawione a bylo -6 stopni mrozu i tak powiem nic szczególnego w środku malo coś czuć ciepła a bylem w aucie zaraz po zakończeniu dogrzewania przez webasto.

I mam podejrzenie co do termostatu (chyba wymienię bo 90 stopni mam po przejechaniu 20 km) i to tez możne byc przyczyna bo grzało by na duzy obieg.

Proszę o odp jak cos wam sie nasuwa lub macie doświadczenie z tym ustrojstwem

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...