Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Skrzynia biegów czy pasuje


henias1987

Rekomendowane odpowiedzi

witam

skrzynia mi sie skonczyla pekla obudowa mam A4 1,9tdi silnik 1Z 90KM oznaczenie skrzyni CPC i moje pytanie czy przypasuje mi skrzynia od AFN-a oznaczenia skrzyni nie pamietam jest to od wersji 110KM?? i jekiej skrzyni najlepiej szukac od czego by pasowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasowała. Jeżeli potrzebujesz obudowy to mam skrzynię CPC ze zużytym synchronizatorem trzeciego biegu. Szukaj skrzyń od A4, A6, Passata B5 i B5FL, skody SuperB. Sporo się pojawiło anglików na rynku, więc o skrzynię nie jest trudno, jednak skrzyni w dobrym stanie trzeba szukać ze świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasowała. Jeżeli potrzebujesz obudowy to mam skrzynię CPC ze zużytym synchronizatorem trzeciego biegu. Szukaj skrzyń od A4, A6, Passata B5 i B5FL, skody SuperB. Sporo się pojawiło anglików na rynku, więc o skrzynię nie jest trudno, jednak skrzyni w dobrym stanie trzeba szukać ze świecą.

Słusznie prawi kolega Spetznaz -> nie kupuj szrota niewiadomego pochodzenia !! Warto zwrócić uwagę na skrzynie od Passata B5FL, skody SuperB bo spokojnie skrzynię z rocznika 2002-2004 kupisz za 500-800zł (zgadza się trzeba trochę poszukać) i będziesz śmigał długo. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nawet od passata B5FL bedzie pasowala ?? ale od kazdej wersji byle TDI czy jak mam to rozumiec bo znaleazlem od silnika 130KM. ps tez mialem uszkodzony synchronizator 3 biegu i teraz cala skrzynia sie sypla tryby lozyska obudowa itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie EEN z 2003 roku (z B5FL AVB) wytrzymał 3 tysiące kilometrów.

Teraz latam również na EEN tyle że z 2001 i (odpukać) sprawuje się dobrze.

Najlepiej wstawiać skrzynie o zbliżonych przełożeniach, pochodzące z wymienionych aut o podobnej do Twojej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPC była montowana do lipca 1996, wiec ciężko będzie znaleźć egzemplarz w dobrym stanie. Szukaj 5 biegowej z aut, które wymieniłem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wlasnie bylem na paru szrotach dzisiaj i mieli skrzynie od AFN-ow czyli 110KM i mi powiedzieli ze nie bedzie pasowala ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą pasowały na 100%, jeżeli potrzebne Ci info to poszło numer gg poszedł na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...