Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś z Poznania pomoze mi zaadaptowac przepustnice i skas. bledy?


golab24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z Poznania ma chwile czasu, VAG-a i checi pomoc mi w adaptacji przepustnicy, oraz ewentualnie sprawdzic bledy i je skasowac?

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO, 200 zł brutto (czyszczenie i adaptacja).

Moj kumpel ktory pracuje w ASO mowil mi, ze nieprawidlowo zrobiona adaptacja moze pociagnac za soba spore koszty w przyszlosci...(nie wiem z czym zwiazane)..

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbys mi przyblizyc polozenie ASO w Poznaniu? Bo ja jedynie salony Audi znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbys mi przyblizyc polozenie ASO w Poznaniu? Bo ja jedynie salony Audi znajduje.

ASO Krotoski Cichy w Przeźmierowie (przy glownej trasie na Świecko, z tym ze musisz wjechac do salonu VW bo tam ma serwis Audi/VW)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO, 200 zł brutto (czyszczenie i adaptacja).

Moj kumpel ktory pracuje w ASO mowil mi, ze nieprawidlowo zrobiona adaptacja moze pociagnac za soba spore koszty w przyszlosci...(nie wiem z czym zwiazane)..

Pozdro.

To niech jeszcze podpowie co się może stać a nie snuje bajki.

Adaptację można zrobic lub nie.

Jeśli przerwiesz zawczasu to po prostu się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w ASO mowil mi, ze nieprawidlowo zrobiona adaptacja moze pociagnac za soba spore koszty w przyszlosci

Podejście ASO- nie rób sam bo możesz zepsuć, a my skroimy krocie za najprostrzą robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chcialem sie uchronic przed kosztami kasujac ewentualne bledy nazbierane przez lata zanim na swierzo z nowymi bledami udam sie ewentualnie do ASO. No wiec ponawiam pytanie, czy ktos mi za piwo wykasuje ewenualne bledy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w ASO mowil mi, ze nieprawidlowo zrobiona adaptacja moze pociagnac za soba spore koszty w przyszlosci

Podejście ASO- nie rób sam bo możesz zepsuć, a my skroimy krocie za najprostrzą robotę

Coz...200 zl za obsluzenie niuni to duzo??(i masz gware na usluge) bez jaj...to tak jak bym narzekal ze mi pali 12L/100km...ehh :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz...200 zl za obsluzenie niuni to duzo??

Przecież chodziło zupełnie o co innego, o to że Ci powiedzieli nieprawdę w celu wyciągniecia pieniędzy.

A nie o to, czy zapłaciłeś 20zł, 200zł czy 2000zł za adaptację czegoś co zrobiło już chyba kilkunastu użytkowników na forum z powodzeniem.

I nie neguje tu nikt faktu, że tego sam nie zrobiłeś, a dałeś do warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...