Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?


nodle

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu każdy musi trafić na właściwą drogę kiedyś...mówisz że niemcom się taki tuning też podoba, ja bym powiedział że niemki też się niemcą podobają, ale czy to znaczy że są ładne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty same piękne polki widzisz? A Claudi Schiffer czasem nie jest w twoim stylu?[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 16:58_________________________________________________

qTUuS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ... przod przodem a reszta :mysli: tzn. tyl jakis zderzak , lampki ledy czy cos w tym kierunku bedziesz robil :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już że wszystko jest w trakcie prac - zderzak tylny taki będzie :

v4BbA.jpg

Będą również nakładki progowe tylne lampy led i dokładka tylnych lamp na klapie tylnej tak jak w A6[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:24_________________________________________________Całość opisze i wkleje fotostory dla tych któży tak jak ja mają inne zdanie co do tunningu[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:25_________________________________________________Nakładki progowe będą takie:

v63tS.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:27_________________________________________________Potem zajmę się zawiasami, tuningiem mechanicznym i nagłośnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem taki kombajn mulitimedialny w Hong Kongu i czekam na dostawę

v7phJ.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:32_________________________________________________Ok Remik zrobie to jak będę już miał się czym pochwalić a tu ta dyskusja jakoś sama się dziś potoczyła[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:34_________________________________________________Chciałem tylko zaprezentować zgodnie z tematem tanią zamiane przedniego grilla z oryginału na singleframe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tak O f*ck jaki Batmobil :polew: :polew: :polew: :polew: IMO Ciekawe jak z Gwarancją jak ci się zepsuje ten wynalazek Z HK :cool1: :cool1: kolego Tunning ma Swoje granice a To jest nie obraź się Agrotjunink Idealny Pod Remizy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...