Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?


nodle

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj dokładnie Remik ten zderzak jest z ABS bo się wygina a laminat się łamie! Jak chcesz sprawdzić zapraszam na spot w Szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do którejś niedzieli na Wałach[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:36_________________________________________________A co do tuningu to jeszcze taka fotka

nWvbi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokładnie Remik ten zderzak jest z ABS bo się wygina a laminat się łamie! Jak chcesz sprawdzić zapraszam na spot w Szczecinie

Waldus brak mi slow.

przeczytaj jaki to material... :gwizdanie:

http://cgi.ebay.de/RDX-Frontstosstange-SingleFrame-Audi-A4-B6-8E-/150415637469?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2305787bdd

swoja droga ale naciagacze :gwizdanie: taka cena za laminat...

Ps. Kiera jest :good:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:41_________________________________________________masz jakies foty na Moje A4 ?

bo za wiele to nie widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swój zderzak dałem 62 Euro a cena fabryczna nie jest naciągana ponieważ każdy zderzak ma certyfikat TUV a w niemczech badania techniczne to straszna zmora i za brak takiego papierka nie ma badania technicznego[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:47_________________________________________________Fotek jeszcze nie mam! Po kompletnym tuningu zamieczcze całe fotostory.[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:48_________________________________________________Czekam na zawiasy drzwi i komplet sprężyn Jak wszystko zamontuje to się pochwale narazie założyłem laczki 245/40 R18[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:50_________________________________________________i wygląda to tak:

tjMx9.jpg

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:52_________________________________________________Ale dopuki nie ma nakładek progowych i tylnego zderzaka to wygląda nieciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do którejś niedzieli na Wałach[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:36_________________________________________________A co do tuningu to jeszcze taka fotka

nWvbi.jpg

to niby Twój środek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do którejś niedzieli na Wałach[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:36_________________________________________________A co do tuningu to jeszcze taka fotka

nWvbi.jpg

to niby Twój środek?

Nie wiesz jak wygląda środek w A4 B6? To jest A6 C5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do którejś niedzieli na Wałach[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:36_________________________________________________A co do tuningu to jeszcze taka fotka

nWvbi.jpg

to niby Twój środek?

Nie wiesz jak wygląda środek w A4 B6? To jest A6 C5

Tak? , serio? poważnie mówisz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda ta kiera w A4 B6:

o6KzS.jpg

[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 19:40_________________________________________________Nigdy nie pisałem że to mój środek Ja mam kiere z B7 z łopatkami, z mufu i z podgrzewaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do którejś niedzieli na Wałach[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:36_________________________________________________A co do tuningu to jeszcze taka fotka

nWvbi.jpg

to niby Twój środek?

Nie wiesz jak wygląda środek w A4 B6? To jest A6 C5

Tak? , serio? poważnie mówisz :cool1:

Tak? , serio? poważnie mówisz

- Młody odpuść -nie złapał dowcipu :gwizdanie:

żeby nie było OT - kiera mega - sam choruje na taką :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek22 ten twój grill wygląda jakby był wyklejony chromem na metry z alledrogo. A te zderzaki i lusterka, nie mówiać o tych dajlainach to :polew: prawie jak ta: http://allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-quattro-193ps-aerograf-gaz-lpg-i1274221313.html też zresztą z naszego forum

Aż mnie serce boli jak widzę tak zepsutą audice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi że się nie podoba! Ja jestem zachwycony a to najważniejsze. Grill jest oryginalny a nie wyklejany! Na niemieckich spotach wszystkim się podoba a to dla mnie coś znaczy! Przecież to oni wymyślili Audi. Takie grille często widzę na ulicach Berlina w oryginalnych A4 B7 i w Q7. Lubie jak auto ma dużo chromu i dlatego na taki grill się zdecydowałem.

oraEA.jpg

Lubię krytykę i nie mam nikomu za złe że mu się nie podoba.

To tyle nara![br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:21_________________________________________________Tak samo wielu z klubowiczów krytykuje tuning laczków na 18" i opon niskoprofilowych np. 225/40

Piszą że komfort jazdy się pogarsza, zawieszenia się szybciej zużywają itp.

I co ori to ori.

Ale tak w głębi duszy to szkoda im funduszy na taki sprzęt albo ich wogóle nie mają[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:25_________________________________________________Co do tej audicy z twojego linku to wyślij parę fotek do TEDE z wiejskiego tuningu TVN Turbo może to zademonstruje na wizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...