Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?


nodle

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi że się nie podoba! Ja jestem zachwycony a to najważniejsze. Grill jest oryginalny a nie wyklejany! Na niemieckich spotach wszystkim się podoba a to dla mnie coś znaczy! Przecież to oni wymyślili Audi. Takie grille często widzę na ulicach Berlina w oryginalnych A4 B7 i w Q7. Lubie jak auto ma dużo chromu i dlatego na taki grill się zdecydowałem.

oraEA.jpg

Lubię krytykę i nie mam nikomu za złe że mu się nie podoba.

To tyle nara![br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:21_________________________________________________Tak samo wielu z klubowiczów krytykuje tuning laczków na 18" i opon niskoprofilowych np. 225/40

Piszą że komfort jazdy się pogarsza, zawieszenia się szybciej zużywają itp.

I co ori to ori.

Ale tak w głębi duszy to szkoda im funduszy na taki sprzęt albo ich wogóle nie mają[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:25_________________________________________________Co do tej audicy z twojego linku to wyślij parę fotek do TEDE z wiejskiego tuningu TVN Turbo może to zademonstruje na wizji

Nie wszystkim się podoba to co robisz i tyle. A z tymi funduszami to daj sobie spokój :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki sprawdź posty które cytujesz! I co najważniejsze kto je napisał!

wiesz co? czytanie ze zrozumieniem to cnota , której jak widać pewnym osobom nieco brakuje... - może sam sprawdzisz dokładnie kogo cytowałem i co miałem na myśli??? - czy wytłumaczyć? - to może od razu żeby była jasność i żeby nie zaśmiecać Tobie tematu - otóż:

Młody napisał:

to niby Twój środek?

na co AndyN napisał:

Nie wiesz jak wygląda środek w A4 B6? To jest A6 C5

na co Mlody odpowiedział:

Tak? , serio? poważnie mówisz

-więc ja napisałem Młodemu , żeby odpuścił , bo widocznie AndyN nie złapał dowcipu , ponieważ moim zdaniem Młody doskonale wie jak wygląda środek A6 a tym bardziej A4... - jasne teraz? UFFFF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozpiske! Super są te twoje posty skoro musisz je objaśniać ale kolo po co zaśmiecać Lepiej pochwal się swoim tuningiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem pare fotek dziś mojej Audiczki i z góry przepraszam że nie jest wymyta ale czystość tutaj nie jest najważniejsza:

qhzZA.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:19_________________________________________________Przeróbka nie jest jeszcze skończona dojdzie pas przedłużający maskę i wtedy nabieże agresywnego kształtu

qhOXr.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:22_________________________________________________

qi5pr.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:24_________________________________________________

qi7UA.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:24_________________________________________________

A tu f'oty grilla cały chromowany:

qiaoJ.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:25_________________________________________________

qikni.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:26_________________________________________________

qiulS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że coś byłu grzebane na pierwszy rzut oka, nikt sie nie nabierze ze to w orginale, mi się kompletnie nie podoba ale kwestia gustu. To są lampy depo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam jeszcze niezamontowane nakładki chromowe lusterek z kierunkowskazami jeszcze nie podłączone!

qiBQi.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:28_________________________________________________Tu masz fotkę lamp:

qiJjJ.jpg

Lampy są z kierunkami diodowymi i ze światłami LED dziennymi[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:30_________________________________________________

qiVNr.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:31_________________________________________________

A tu moja kierownica multifunkcyjna

qj7g9.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:32_________________________________________________

qjrdi.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:33_________________________________________________Tył auta boki i przedłużenie maski już nie długo po całym tuningu zamieszcze fotostory i dokładny cennik Tuningu[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:35_________________________________________________Jak patrze na maskę też widze że było coś grzebane i że to nie ori ale to nie jest koniec tuningu!

Przód będzie tak wyglądać

qjNFA.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:37_________________________________________________I na koniec. Ja nie chcę aby ktoś myślał że jest to A4 B7. Bo taniej by było kupić A4 B7. Na tym polega tuning że chcę aby to auto wyglądało inaczej i by było niepowtarzalne[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:40_________________________________________________frugodh są to lampy daylight do A4 B6 kupione na eBay-u za 365 Euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz fotkę mojego kumpla auta z takimi lusterkami - jest też w trakcie montażu

tJ9qi.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:47_________________________________________________i montuje je na niemieckim aucie bo lusterka mają niemiecki TUV i niemiecką homologacje[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:48_________________________________________________Po za tym w czym widzisz problem? Chromowane lusterka są ori w R4 i nie mają tylko kierunkowskazów[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:49_________________________________________________w S4 oczywiście[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 12:50_________________________________________________Po za tym obecnie we wszystkich nowych autach kierunkowskaz w lusterku to standart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w s4 są lusterka satynowe( szczotkowane alu) a nie chrom, jak chesz chrom to załóż in pro które są dobre jakościowo i wyglądają nawet nawet a nie jakiś odpad z kierunkiem który wygląda jakbyś z calibry zabrał. Jak już mówiłem wszystko jest kwestią gustu ale źle się dzieje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem pare fotek dziś mojej Audiczki i z góry przepraszam że nie jest wymyta ale czystość tutaj nie jest najważniejsza:

qhzZA.jpg qiulS.jpg

Kurcze patrząc na całokształt niestety nic tu do siebie nie pasuje. Przód wygląda jak doklejony, diody w zderzaku przypominają te "cięte z metra" a same lampy nie prezentują się zbyt dobrze. Pomijam duży grill w pelnym chromie i nakładki lusterek bo to dla większości oczywista pomyłka.

Mi z pokazanych modów podoba się jedynie kierownica, reszta to wyrzucony pieniądz. Takie mam zdanie i mam do niego prawo tak samo jak masz prawo robić auto według własnego upodobania, tak by się Tobie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdy miał taki sam gust, wszyscy jeździlibyśmy np. syrenkami! Na szczęście każdemu z nas podoba się coś innego![br]Dopisany: 15 Październik 2010, 13:18_________________________________________________Jeszcze pare fotek laczków:

tRPGA.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 13:31_________________________________________________

tSq5J.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 13:31_________________________________________________

tT5v9.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 13:32_________________________________________________

tTzqS.jpg

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 13:32_________________________________________________Ta kiera powyżej to moje marzenie i szukam takiej na wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wyglądają jak u Passata B5

lusterka k.... to lepiej przemilczę.

Ciekaw jest co będzie dalej się działo z tym samochodem.

Masz pewne że jest wyjątkowy :good: ciężko będzie znaleźć drugie takie w PL :kox:

Kiera z B7 też żadna rewelacja ( tyle że multi to + )

Felgi repliki :cool1:

Ale coraz bliżej święta wiec choinki mile widziane :rolleyes:

Sorry ale mi się tu nic nie podoba i z przyszłych palnów również :)

Aha i żeby nie robić śmietnika w tym temacie załóż swój w dziale moja A4 tam daj fotki opisz wszystko co zrobiłeś i co będziesz robił (tego to się boję )

Tu masz link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=70.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wyglądają jak u Passata B5

lusterka k.... to lepiej przemilczę.

Ciekaw jest co będzie dalej się działo z tym samochodem.

Masz pewne że jest wyjątkowy :good: ciężko będzie znaleźć drugie takie w PL :kox:

Kiera z B7 też żadna rewelacja ( tyle że multi to + )

Felgi repliki :cool1:

Ale coraz bliżej święta wiec choinki mile widziane :rolleyes:

Sorry ale mi się tu nic nie podoba i z przyszłych palnów również :)

Aha i żeby nie robić śmietnika w tym temacie załóż swój w dziale moja A4 tam daj fotki opisz wszystko co zrobiłeś i co będziesz robił (tego to się boję )

Tu masz link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=70.0

coraz bliżej święta więc choinki mile widziane :polew: :polew: :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę takich choinek pod lusterka - ale nie licz że dostaniesz![br]Dopisany: 15 Październik 2010, 14:55_________________________________________________Młody - poczytałem posty pod linkiem z twoim autkiem i naprawdę bardzo się dziwię wam wszystkim? Mnie się bardzo podoba twój tuning!

np:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_s4_schwarz_pakiet_felgi_rs6_grafit_18-t25786.0.html

"Ten grill i dolna kratka wygladaja fatalnie " lub "Nie rób nic więcej ponad to ...

A jeśli już , to cofnij do serii " lub "spoko jest chlopaki, ja bym jeszcze kupil na allegro listewki chromowe na metry,

ale tak na powaznie grilla sie pozbadz wraz z kratka a Rieger to tez nie za dobry pomysl,

nie lepiej zalozyc od esy?"

Co się z wami dzieje? ktokolwiek by nie zrobił czegoś innego niż seria już podnosi się buczenie??? A może to wina Wszystkich Polaków te ciągłe narzekanie i brak zadowolenia? Tuning na forach niemieckich jest odbierany zwykle entuzjastycznie a na polskich z ciągłą krytyką!

I na dodatek krytyka z ust człowieka który sam jest aż tak bardzo krytykowany? Tego nie mogę zrozumieć być może dlatego że wychowywałem się w zupełnie innym kraju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem głupi wiek i tyle . :naughty: Jak patrzę na stare fotki to sam sobie się dziwię co ja robiłem dobrego z tym samochodem. Ale człowiek uczy się na błędach i krytyki też należy wysłuchać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody - poczytałem posty pod linkiem z twoim autkiem i naprawdę bardzo się dziwię wam wszystkim? Mnie się bardzo podoba twój tuning!

np:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_s4_schwarz_pakiet_felgi_rs6_grafit_18-t25786.0.html

"Ten grill i dolna kratka wygladaja fatalnie " lub "Nie rób nic więcej ponad to ...

A jeśli już , to cofnij do serii " lub "spoko jest chlopaki, ja bym jeszcze kupil na allegro listewki chromowe na metry,

ale tak na powaznie grilla sie pozbadz wraz z kratka a Rieger to tez nie za dobry pomysl,

nie lepiej zalozyc od esy?"

Co się z wami dzieje? ktokolwiek by nie zrobił czegoś innego niż seria już podnosi się buczenie??? A może to wina Wszystkich Polaków te ciągłe narzekanie i brak zadowolenia? Tuning na forach niemieckich jest odbierany zwykle entuzjastycznie a na polskich z ciągłą krytyką!

I na dodatek krytyka z ust człowieka który sam jest aż tak bardzo krytykowany? Tego nie mogę zrozumieć być może dlatego że wychowywałem się w zupełnie innym kraju!

Jak sam dobrze zauważyłeś początki auta Młodego były różne... przemyślał jednak sprawę i zobacz jak jego auto wygląda teraz :slina: W tym przypadku właściciel poszedł w dobrym kierunku, czego Tobie również życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłuchałem waszej krytyki i wcale się nie obrażam. Moja furka mi się bardzo podoba i idę dalej w tym kierunku! Preferuje zupełnie inny styl. Np nie podoba mi się ori sprzęt Audio w mojej Audi i jestem w trakcie zamiany na chiński kombajn

Tu przeczytajcie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146371.new#new

I wiem że wielu z Was powie że to profanacja a dla mnie to zastosowanie lepszych rozwiązań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz porównaj auto młodego i Twoje i znajdź podobizny. Ciągle gadasz o tym tuningu i że to przecież forum tuningowe. Jest to forum miłośników audi a 4 a nie stricte tuningowe a już na pewno nie z tuningiem dla farmerów...bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nasze auta miały jakieś "podobizny" to na pewno by mi śię to nie podobało! A ja jako miłośnik audi a4 i miłośnik produktów farmerów mam swój styl i będę zmieniał swoją furkę nadal![br]Dopisany: 15 Październik 2010, 16:12_________________________________________________Ale nic nie mam do furki młodego! Taki styl też akceptuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...