Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Siwek byl wtedy na porzadnej feldze i z calym wnetrzem - jak robil te lepsze czasy od S4 Norbiego? :kox:

Opublikowano

A Siwek byl wtedy na porzadnej feldze i z calym wnetrzem - jak robil te lepsze czasy od S4 Norbiego? :kox:

tak słodziaku, wtedy full wyposażenie

a ponadto słodziaku to esa 1560kg a siwek wtedy 1540kg (1.8T)

ile to twoje padło składane z czternasty waży ?? :gwizdanie:

także wiesz bez k04 to siwkowi nie podskoczysz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siema :kox:

Pozdrowienia od najszybszej B6 w PL to jest siwka :kox: :kox: :kox:

Jeździ to jeszcze wogóle? :decayed:

Jeździ

i jakby Qri jak rozumiem pretendent do tytułu chciałby szerzyć jakieś plotki niby, że jego padlina to najszybsze B6 w PL to można to zawsze zweryfikować :kox:

Nie liczyłbym także na padlinę Flejera bo chyba zapominacie, że siwek robił lepsze czasy niż podobnej wagi S4 Norbiego :gwizdanie:

a tak w ogóle to zapodajcie jakieś dane z oficjalnych zawodów czy to padło pojechało choć 14 sekund :evil: :evil: :kox:

ha! uderz w stól a nożyce się odezwą :decayed: konto na sportaudi juz założone ?? :>

rilax - wiedziałem, że zareagujesz :gwizdanie: :przebiegly:

a tak na poważnie, to nie wiem czy będzie mi dane stanąć na jakiejś ćwiartce tym autem

szczegóły soon :cool1:

Opublikowano

Moj drogi, ja pytam normalnie, bez zadnych udziwnien :decayed: podtekstow :cool1:

Czy ja kiedykolwiek napisalem, ze moja padaczka to bedzie killer? :evil:

Zrobie soft i zobaczymy jak to bedzie jezdzic.

On wazy pewnie z 1700kg, a z paliwem i kierowca to juz w ogole... :gwizdanie:

Pamietam tylko, ze te najlepsze czasy to robiles chyba bez fotela, kanapy i na 16" - true ?

Opublikowano

ha! uderz w stól a nożyce się odezwą

narazie mam same asy w rękawie :gwizdanie:

a jak któryś w PL fajfus pojedzie szybciej niż siwek to kupuję znowu B6 i idę pełną piz*ą na wysoką jedenastkę... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

i z przepaści :decayed:

ha! uderz w stól a nożyce się odezwą

narazie mam same asy w rękawie :gwizdanie:

a jak któryś w PL fajfus pojedzie szybciej niż siwek to kupuję znowu B6 i idę pełną pipką na wysoką jedenastkę... :gwizdanie:

nie drażnij lwa :kox:

ps robiles cos z boostem przed startem w ktorym machnales 13.4 ??

w mojej padlinie zapas w doładowaniu jeszcze jest dość spory - kwestia czy nie rozjebe tłoków :D

Opublikowano

Pamietam tylko, ze te najlepsze czasy to robiles chyba bez fotela, kanapy i na 16" - true ?

ET 13,4 na ful wypasie

et 13,17 bez fotela, kanapy, koła zapasowego i 16" [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:32_________________________________________________

w mojej padlinie zapas w doładowaniu jeszcze jest dość spory - kwestia czy nie rozjebe tłoków :D

twoje padło do siwka ma jeszcze lata świetlne na 1/4 mili :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pamietam tylko, ze te najlepsze czasy to robiles chyba bez fotela, kanapy i na 16" - true ?

ET 13,4 na ful wypasie

et 13,17 bez fotela, kanapy, koła zapasowego i 16" [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:32_________________________________________________

w mojej padlinie zapas w doładowaniu jeszcze jest dość spory - kwestia czy nie rozjebe tłoków :D

twoje padło do siwka ma jeszcze lata świetlne na 1/4 mili :decayed:

szykuj sprzęt, ja ide wyciągać fotele i audio :decayed:

Opublikowano

szykuj sprzęt, ja ide wyciągać fotele i audio :decayed:

pokaż mi czas z pomiaru a będzie spektakularny powrót do B6 :naughty:

ET 11,2 będzi robiło z Flejerem na pokładzie na fotelu pasażera :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szykuj sprzęt, ja ide wyciągać fotele i audio :decayed:

pokaż mi czas z pomiaru a będzie spektakularny powrót do B6 :naughty:

ET 11,2 będzi robiło z Flejerem na pokładzie na fotelu pasażera :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

z Flyerem ?! to ponoc nawet vetta vtg nie dawala rady :decayed::naughty: /nooffense
Opublikowano

z Flyerem ?!

NIE !!! Flejerem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobrze, że nie z Flejm-erem

Opublikowano

ale gdzie w tym fotelu mam siedziec? w trytytka garage jak go znowu zostawisz przed zawodami? :kox:

Opublikowano

ale gdzie w tym fotelu mam siedziec? w trytytka garage jak go znowu zostawisz przed zawodami? :kox:

zależy jaką B6 kupię ale zapewne na pełnym wypasie

albo najlepiej jak wezmę padlinę Adamoo i tam wstawić benzynkę i dzida :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Poziu a jak pojade ~12 inna budą to też kupisz B6 ? :przebiegly:

Opublikowano

Poziu a jak pojade ~12 inna budą to też kupisz B6 ? :przebiegly:

interesi mnie wylącznie B6/B7

także jak wsadzisz zad do B8 to rób se i ET 10 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

S4 B8 nie jedzie :polew: - temat już przerobiony :decayed:

golf IV/V może być ? :)

Opublikowano

Golfem ścigają się chłopcy z trądzikiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przyjebe metke i trądzik wyskoczy :decayed:

jedziles cos juz na 1/4 ewą ??

Opublikowano

przyjebe metke i trądzik wyskoczy :decayed:

jedziles cos juz na 1/4 ewą ??

nie mam potrzeby :naughty::kox: :kox:

na 1/4 tną się chłopcy z trądzikiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.