Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Taśma poduszki


gzrybol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie jaki jest numer taśmy poduszki w moim aucie, kierownica czteroramienna, bez sterowania radiem, auto posiada ESP produkcja 10.2000r AJM, na allegro są podobne ale mają różne literki których nie mogę odczytać bez zdięcia osłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi nie chodzo wiązke tylko o cała taśme razem z czujnikiem położenia kiery [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 21:10_________________________________________________A tak przy okazji masz tak rozrysowana kolumne kierowniczą co wchodzi w jej skład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi nie chodzo wiązke tylko o cała taśme razem z czujnikiem położenia kiery [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 21:10_________________________________________________A tak przy okazji masz tak rozrysowana kolumne kierowniczą co wchodzi w jej skład?

A,sorki nie doczytałem dokładnie :decayed: 1J0 959 654 AL lub 1J0 959 654 AG:poduszka.th.jpg

A co do kolumny,to o co ci dokładnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi z jakich sie elementów skałda co tam może skrzypieć gdzie są jakies elementy co sie obracja [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 15:45_________________________________________________Siema

A czy sama taśma i wtyczka na niej różnią się w zależności od tych końcowych literek, czy nie było np tak że po którymś roku produkowali z innymi oznaczeniami na końcu?

Mi potrzebna sama taśma czyli ta nakładka z dwoma cyplami przykręcana na dwie śrubki do sago układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...