Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LICZNIK nie działa :( POMOCY


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Montowałem alu ramki DIDO w a4 95 rok,i zamontowałem ok!!!!!,ale licznik nie działa :( ,to znaczy nie działa stan licznika oraz stan przejechanych dziennych kilometrów oraz oswietlenie jest dziwne,co zrobic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,probowalem przemienic zarowke z dzialajacego oswietlenia,i wlozyc do tego co nie dziala i nadal to samo,a jak wlozylem tom dzialajaca zarowke na swoje zdjecie,to juz tez nie dziala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Gajzer zbada temat, to niech powie co miał. Bo identyko ma problem.

Być może zimne luty... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka.

Grzebiąc przy liczniku od razu zaopatrzcie się w komplet żarówek do podświetlenia.

Zwykle są przegrzane i poruszenie licznikiem powoduje strącanie włókien wolframowych.

Efekt jest taki, że ruszymy żarówkę i przestaja działać.

Po przełożeniu na poprzednie miejsce też nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem z zegarami, wkładałem ramki oczywiście wymieniając wszystkie żaróweczki by zapobiec tego co koledzy piszą wyżej i działało do czasu.Teraz brak prędkościomierza i obrotomierza.Wskazówka od prędkościomierza drga do 5 km/h i to wszystko.U mnie jest tak że jak kilka razy włączę i wyłączę zapłon szybkimi ruchami wskazówka za którymś razem stanie na 5km/h i wtedy działa.Niedługo oddaje licznik do sprawdzenia koledze.Może to przez zimne luty jak pre_pl pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOGUN gratulacje!!! ,wiedze ze miales z tm doczynienia ,dokladnie sie tak dzialo jak napisales!!!

ZASADA!!

Grzebiesz w liczniku,to zaopatrz sie w nowe zarówki!!!

dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jordan233 już po problemie ?? Tak coś mi sie wydaje że żarówki od stanu licznika są innych parametrów wiec dla tego mogła już później nie działać ale ręki nie dam sobie uciąć.

Mój problem jest chyba inny bo jeszcze zauważyłem ze nie działa mi otwieranie z kluczyka (baterie wymienione) a jeżeli ma to coś wspólnego to może być immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak!!! juz po problemie!!! jest ok!!! ,po załozeniu licznika i pzrekreceniu zapłonu zapalila sie kontrolka AIRBAG,ale błąd usunołem Vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...