Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak podłączyć dodatkowe głośniki


ark221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi A4 z 1996 r. z oryginalnym radiem kasetowym Audi Beta Blaupunkt 7644845380. Posiadam oryginalne 4 głośniki po 2 w przednich drzwiach. Mam pytanie czy można dołączyć jeszcze dodatkowe 2 głośniki które chciałem zamontować w tylnej półce? Jeśli tak to prosiłbym o informacje jakiej mocy można by przyłączyć głośniki i gdzie ewentualnie można się wpiąć? Prosiłbym o szczegółowe informacje gdyż nie znam się na tym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beta obsuguje tylko 2x20 wat i ma tylko 2 wyjścia... na upartego podepniesz pod nią dodatkowe głośniki ale nie polecam takiego rozwiązania końcówka mocy może nie wytrzymać.. musisz albo kupić inne radio orginalne audi lub poprostu jakieś firmowe (sony.blaupunkt,jvc itp itd ) wszystko zależy od tego jaką kwotą dysponujesz :hi:powodzonka

ja kiedyś w Golfie 2 miałem radio beta vw chyba i tam było 2x20 rms ale każdy wie że to radio jest mocniejsze i miałem podłączone 4 głośniki pod to nie był to jakiś szał ale 4 głosniki grały:) ogólnie nie polecam takich rozwiązań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jak juz wspomnial MATIUS beta ma tylko 2x20W dlatego masz tylko regulacje "bal" :gwizdanie:

:mysli:najprosciej zmienic radio na jakies 4x?? a co do instalacji to musisz sprawdzic jak wygladaja kostki

jesli masz tylko 4 piny ze srodkowej kostki zajete to :thumbdown:gelba... (chyba nowe trzeba ciagnac;jesli beda wszystkie 8 zajete to masz fart i pewnie gdzies kable sa schowane pod tapicerka)

moze ktos zna instalacje twojego modelu i wie gdzie szukac ewentualnie wolnych kabli

mozliwosci do rozwiazania tego "problemu" jest wiele wiec musisz wiedziec ile chcesz wydac i jakiego efektu chcesz

mozna by podpiac do tej bety 4 glosniki ale nie licz ani na efekt ani dlugie zycie sprzetu wiec to lepiej pomin

(szkoda czasu)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepamietam czy beta ma wyjscie line out ...

jesli tak to wzmacniacz i podpinasz kolejne glosniki ...

to moze byc pomocne gdybys zmienil zdanie http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...