Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szaraczek 2.5TDI /-30mm/17"


posy

Rekomendowane odpowiedzi

witam, calkiem ładny polifcik, zastanawia mnie sprawa z tymi sprezynami czy do 2.5 podejda te od 4'ro cylindrowego???? żeby nie było za nisko, bo wiem z autopsjii jak byłem na rolkach na badaniu hamulców to przód ma nacisk 1100 kg a tył w avancie 700 wiec zeby nie było za nisko,

ja mam ori 1be i na kołach 16'' 205/55 nie jest za wysoko, juz przez te sniegi dwa razy osłone urwałem,.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pokazałem aukcje tego gościa co sprzedaje springi, na jego aukcjach nie ma ich do mojej wersji silnikowej ale powiedział że bez problemu mi zamówi dobrane do mojego auta a kwota 399 plus przesyłka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pokazałem aukcje tego gościa co sprzedaje springi, na jego aukcjach nie ma ich do mojej wersji silnikowej ale powiedział że bez problemu mi zamówi dobrane do mojego auta a kwota 399 plus przesyłka :gwizdanie:

z checią zobacze jak bedzie na tych springach stała, a jakie fele do niskiego zawiasu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszą 18tki ale jednak chyba zdecyduje się na 17tke po tym jak zobaczyłem co robi się z drogami po ostatnich mrozach w mojej okolicy a co dopiero będzie na wiosnę dziura na dziurze :confused4:

ja na moich zdjeciach mam 18tki ale długo na nich nie pojezdziłem uzywalem tylko jak bylem za granicą, ale jako że wzór mi sie bardzo podobał kupiłem okazyjnie na E-bayu takie same 17tki 225/45 i jakoś łaczę wyglad z komfortem i zawieszeniem 1BE, no i dziurami, jak narazie opon nie rozwaliłem a nie jedna dziure juz spotkałem,.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś ruszyło się w modach i doszły:

- alu 17" ET 35 8"

- amortyzatory KBY Ultra SR + springi -30mm

- relingi poszły w poler

- grill od RS4 za kolosalnie śmieszne pieniądze

- ramka klubowa (tył)

1fbea3d7e03273b7m.jpg

Narazie tylko jedną fote szczeliłem telefonem w miarę wolnego czasu i pogody cyknę już coś dokładniejszego lepszym aparatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :good: Jakie masz opony na tych felgach? Bo coś tył dziwnie wygląda :mysli: wzorek też fajny :) Dobre mody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...