Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szaraczek 2.5TDI /-30mm/17"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, calkiem ładny polifcik, zastanawia mnie sprawa z tymi sprezynami czy do 2.5 podejda te od 4'ro cylindrowego???? żeby nie było za nisko, bo wiem z autopsjii jak byłem na rolkach na badaniu hamulców to przód ma nacisk 1100 kg a tył w avancie 700 wiec zeby nie było za nisko,

ja mam ori 1be i na kołach 16'' 205/55 nie jest za wysoko, juz przez te sniegi dwa razy osłone urwałem,.

pozdro

Opublikowano

nie brać sprężyn do 6-cyl z autka 4 cyl, siądzie ci niżej i charekterystyka sprężynowania będzie nieprawidłowa, bedzie ci dobijać

Opublikowano
  • Autor

Ja tylko pokazałem aukcje tego gościa co sprzedaje springi, na jego aukcjach nie ma ich do mojej wersji silnikowej ale powiedział że bez problemu mi zamówi dobrane do mojego auta a kwota 399 plus przesyłka :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tylko pokazałem aukcje tego gościa co sprzedaje springi, na jego aukcjach nie ma ich do mojej wersji silnikowej ale powiedział że bez problemu mi zamówi dobrane do mojego auta a kwota 399 plus przesyłka :gwizdanie:

z checią zobacze jak bedzie na tych springach stała, a jakie fele do niskiego zawiasu????

Opublikowano
  • Autor

Kuszą 18tki ale jednak chyba zdecyduje się na 17tke po tym jak zobaczyłem co robi się z drogami po ostatnich mrozach w mojej okolicy a co dopiero będzie na wiosnę dziura na dziurze :confused4:

Opublikowano

Kuszą 18tki ale jednak chyba zdecyduje się na 17tke po tym jak zobaczyłem co robi się z drogami po ostatnich mrozach w mojej okolicy a co dopiero będzie na wiosnę dziura na dziurze :confused4:

ja na moich zdjeciach mam 18tki ale długo na nich nie pojezdziłem uzywalem tylko jak bylem za granicą, ale jako że wzór mi sie bardzo podobał kupiłem okazyjnie na E-bayu takie same 17tki 225/45 i jakoś łaczę wyglad z komfortem i zawieszeniem 1BE, no i dziurami, jak narazie opon nie rozwaliłem a nie jedna dziure juz spotkałem,.

pozdro

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu coś ruszyło się w modach i doszły:

- alu 17" ET 35 8"

- amortyzatory KBY Ultra SR + springi -30mm

- relingi poszły w poler

- grill od RS4 za kolosalnie śmieszne pieniądze

- ramka klubowa (tył)

1fbea3d7e03273b7m.jpg

Narazie tylko jedną fote szczeliłem telefonem w miarę wolnego czasu i pogody cyknę już coś dokładniejszego lepszym aparatem

Opublikowano

Super :good: Jakie masz opony na tych felgach? Bo coś tył dziwnie wygląda :mysli: wzorek też fajny :) Dobre mody :)

Opublikowano

kolejny piękny szaraczek :) ładnie się prezentuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

Super :good: Jakie masz opony na tych felgach? Bo coś tył dziwnie wygląda :mysli: wzorek też fajny :) Dobre mody :)

Oponki to 225/45.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.