Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co sądzicie o takim zestawie CB ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A do schowka nie wejdzie ?

Z tego co pamiętam to Harry III ma sterowanie radia w gruszce...

+ Radio schowane przed złodziejami

+ Możliwość sterowania przy zamknietym schowku

+ Jeżeli wystąpi problem z zakłóceniami możliwe załączenie ASC

+ Nie trzeba wiercić w desce rozdzielczej

- (narazie brak)

(?) Czy zmieści sie w schowku ?

Opublikowano

A do schowka nie wejdzie ?

Z tego co pamiętam to Harry III ma sterowanie radia w gruszce...

+ Radio schowane przed złodziejami

+ Możliwość sterowania przy zamknietym schowku

+ Jeżeli wystąpi problem z zakłóceniami możliwe załączenie ASC

+ Nie trzeba wiercić w desce rozdzielczej

- (narazie brak)

(?) Czy zmieści sie w schowku ?

- glosnik zewnetrzny trzeba podpinac

Opublikowano

do aku latwo wciągnąć przewody:

po zdemontowaniu obudowy kierownicy (dolnego panela w któym znajduje się kieszonka) - jak poświecisz sobie latareczka po ścianie grodziowej miedzy kabina , a silnikiem, to zobaczysz gumowe miejsca na przelotki dla kabli, Nie wiem jak to sie fachowo nazywa- ale widać takie kapturki gumowe przez które można się przebić nowym kablem. Ja przebiłem się używając drutów( drutów do "Sztrykowania" - takich jak babcia robi szaliczki na drutach). Górne przelotki przechodzą prosto do komory w której znajduje sie aku. Złącze masy masz na ścianę po lewej stronie, poniżej bezpieczników i przekaźnikó (trzeba zdjąć narożnik listwy progowej). A do Aku wystarczy tylko plus wciągnąć.

Opublikowano

Oki, dzięki - sprawdze to.

A moze da sie bezinwazyjnie zdemontowac tą póleczke i wstawic w jej miejsce radio? Sam panel powinien spokojnie zmiescic sie w tym otworze.

I jeszcze jedno: te plastikowe listwy wzdłóż progu na dole są na wcisk ? bo nie moge srubek znalezc.

Opublikowano

listwy na progu sa na wcisk.

kolejność demontażu połeczki taka:

1. zaślepka z boku konsoli (po otwarciu drzwi , śrubokrętem podważasz, widać w które miejsce wsadzić srubokręt) - pod tą zaślepką są bezpieczniki.

2. osłona kierownicy dolna (2 śruby od dołu - klucz nasadka , chyba 6tka, albo 7ka+ jedna śrubka z boku - pod zaślepką z ptk1).

kolejność demontażu listw taka:

1. najpierw cały długi próg - trzyma się na 3 spikach.

2. potem krótki pionowy u góry koło zaślepki bezpieczników, - na dwie spinki.

3. a na końcu narożnik- bez spinek

(jak Ci jakaś spinka metalowa zostanie w karoserii, to nie przejmuj się, da się ją wyjąć małymi szczypcami)

- półeczka jest zgrzana (stopiony plastik) z panelem. da się ją zdemontować - ale "INWAZYJNIE" i nieodwracalnie.

Opublikowano

super, dzieki za instrukcje :hi: - ide do garazu sprawdzic. Moze mi paluchy nie odpadną na tym mrozie ;)

Opublikowano

ciężki dzien na takie operacje.

zaaplikuj sobie coś na rozgrzanie ;) - np: anti-frost 40% by Wyborowa ;)

jak wymyślisz jak tam upchnąć harego 3 to daj znaka!

Opublikowano
  • Autor

:hi: Po kilku dniach użytkowania radyjka muszę powiedzieć że wszystko spisuje się na medal. Może Harry II jest kosztowny ale wart tej kasy. Radyjko zamontowałem na półeczce pod kierą i to jest najgorsze miejsce w aucie . Wtyczke mikrofonu mam prostą więc cały czas zaczepiam ją kolanem a przy wysiadaniu muszę uważać żeby jej nie urwać :thumbdown:.

Doszedłem do wniosku że fajnie byłoby wpakować radio w miejsce popielniczki jak już gdzieś widziałem. I tu pojawia się moje pytanie czy zmieści się tam radio na głębokość bo za popielniczką jest plastykowa obódowa i niewiem co jest za nią. Więc proszę koledzy o pomoc.

Opublikowano

jesli masz podłokietnik polecam szparke pomiedzy nim a siedzeniem ....wygodnie i bezproblemowo :notworthy:

Opublikowano

wg mnie cb idealnie wchodzi pod kolumne kierownicza i dobrze wyglada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.