Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] kod 1044 nie do skasowania


mariuszw1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Borykam się z problemem mrugającej kontrolki świec żarowych, mianowicie nie mogę usunąć kodu błędu 1044(nieprawidłowo zakodowany sterownik)

A wszytko zaczęło się od zabawy nowo zakupionym interfejsem i brakiem wiedzy na temat posługiwaniem się nim :wallbash:, prawdopodobnie niechcący zmieniłem kod jakiegoś sterownika. Auto jeździ normalnie tylko wkurza mnie ta kontrolka bo po zapaleniu auta upływa minuta i zaczyna owa migać.

Pomóżcie proszę bo nie wiem który sterownik przekodowałem ponieważ vag tego nie pokazuje wyskakuje tylko kod 1044 którego nie mogę skasować

Moja niunia to A4 96r, 1.9 TDI 110KM(AFN) manual, klimatronik, poduszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprobuje wklepac podane przez was kody ale z tego co kojarze to kod silnika u mnie powinien byc 04101 wynika tak z tego linku http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html

Z góry dziekuje jutro sprawdze i dam znać czy poskutkowało[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 19:22_________________________________________________niestety zmiana kodowania silnika nic nie pomogła, do tego nie ma możliwości zmiany kodowania absu ponieważ przycisk kodowania przy wybraniu ABS (W VAGU) jest wygaszony czyli zmiana niemożliwa I CO TU TERAZ ZROBIC KONTROLKA OD ŚWIEC CIAGLE MRUGA :( POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kodowania z audi a4 silnik AFN :

Silnik: kodowanie 00002 a WSC (kod warsztatu)06325

Air Bag:kodowanie 00106 WSC06325

Zestaw wskaźników: kodowanie00140 WSC19411

Klima:kodowanie 04143 WSC06325

Tego WSC nieraz nie trzeba zmieniać lecz nieraz zachodzi taka konieczność

W ABS nie zmienisz kodowania

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...